30.01.2017

Co łączy jazdę na rowerze, zdrowe odżywianie i gotowanie?

Odpowiedź poznasz czytając mój wpis.

Kiedy opublikowałam wpis na temat moich planów na 2017 r., SKO-wicze pod tym tekstem zostawili dużo komentarzy, w których chwalili się swoimi postanowieniami na kolejne 12 miesięcy...

Bartek napisał, że chciałby często jeździć na rowerze, Weronika pochwaliła się zamiarem rozpoczęcia  zdrowego odżywiania, Gosia zdradziła, że marzy o tym żeby nauczyć się gotować…

Czy wiesz co łączy te wszystkie plany?

Oszczędzanie.

Bartek dzięki jeździe na rowerze wzmocni swoje mięśnie, poprawi kondycję i samopoczucie. Tym sposobem oszczędzi zdrowie.

Gosia ucząc się gotowania pozna sposoby na niemarnowanie żywności, dowie się jak prawidłowo przechowywać jedzenie żeby dłużej było świeże i nadawało się przetworzenia. Dzięki temu oszczędzi zarówno pieniądze, czas jak i swoje zdrowie.

Weronika poprzez prawidłowe odżywianie i przygotowywanie posiłków zawierających odpowiednie ilości białek, węglowodanów i tłuszczy również zadba o swoje zdrowie oraz o…. portfel.

img

Oszczędzanie może odnosić się do wielu aspektów naszego życia. To tylko kilka przykładów, dzięki którym chcę Ci pokazać, że każdy z nas może oszczędzać. Ty również :-).

 

Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich odpoczywających i tych, którzy już wrócili do szkolnych ławek

Lokatka

 

Przeczytaj także:

Masz apetyt na zdrowie?

5 porad jak oszczędzać

Kupuj mądrze

 

101
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 13
  • 20
Komentarze