05.01.2017

Jakie są Twoje plany na 2017 rok?

Ja już wiem czego chciałabym się nauczyć w ciągu najbliższych miesięcy.

Początek kolejnego roku to zazwyczaj czas tworzenia planów i postanowień. Chciałabym żebyś i Ty zastanowił się nad tym co możesz zrobić dla siebie np. nauczyć się nowego języka, zacząć uprawiać sport, zdrowo się odżywiać. Przygotuj również nowy plan oszczędzania.

Pamiętasz zapewne ubiegłoroczne starania Kasi i Kuby o zdobycie pieniędzy na wyprawę do Afryki? Wtedy powiedziałam rodzeństwu, że jeśli mają jakieś marzenie, powinny zrobić wszystko, żeby je spełnić.

Dzieci na swoich kontach internetowych oszczędzały sumiennie każdy grosz, a także zajęły się wykonywaniem drobnych prac, dzięki którym zarabiały dodatkowe pieniądze. Udało im się osiągnąć swój cel i ubiegłoroczne wakacje spędziły ze mną wygrzewając się na słońcu.

img

Ja w tym roku chciałabym nauczyć się gotować więcej zdrowych i pysznych dań. Dzięki książeczce „Apetyt na zdrowie” znam już kilka fajnych przepisów. Nie zamierzam również zapominać o oszczędzaniu…nadal będę pamiętała o tym, aby wyłączać światło po wyjściu z pokoju, zakręcać wodę podczas mycia zębów czy dzielić się przeczytanymi gazetami z Hatetepesem.

A Ty, jakie masz plany na ten rok?

Lokatka

Przeczytaj także:

Jak zacząć oszczędzanie?

5 porad jak oszczędzać?

Twój osobisty budżet

61
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 15
  • 13
Komentarze