Na początku listopada odbyła się akademia SKO. Podsumowaliśmy październik – miesiąc oszczędzania. Podczas apelu nagrodzono uczniów najsystematyczniej oszczędzających oraz tych, którzy wzięli udział w różnych konkursach SKO.W miesiącu październiku najwięcej zaoszczędzili: Weronika Błaziak kl. IV, Kry ...
242
ALEX