1 2 3 następna ostatnia


SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

LOKATKA

W kwietniu ogłoszony został konkurs pod tytułem "LOKATKA". Polegał on na namalowaniu Żyrafy Lokatki. Technika wykonania i format pracy był dowolny. Na prace uczniów czekaliśmy do dziś. Wpłynęło kilkanaście prac. Będzie ciężko wybrać te naj...

10

Zwycięzca konkursu...

Konkurs na hasło o oszczędzaniu makulatury wygrała Katarzyna Łozowska z klasy V a.

2

Wyjazd do Banku PKO w Bytowie

Dnia 23 marca SKO-wicze odwiedzili Bank PKO BP w Bytowie. Powitała nas pani Dyrektor i oprowadziła nas po banku. Dowiedzieliśmy się, co znajduje się w danym dziale. Na koniec spotkania otrzymaliśmy gadżety. Dziękujemy ;-))

4

Zwycięzcy konkursu dla internautów...

Nikola Kaniewska i Sandra Gostomska (obie dziewczynki z kl. III) jako pierwsze oddały prawidłowe rozwiązania. Gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

0

Co zrobiliśmy z pieniędzmi?

Za pieniążki wygrane w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO" - w roku szkolnym 2010/2011 zakupiliśmy dla szkoły radiowęzeł i głośniki.

3

Rozstrzygnięcie konkursów

Dnia 10 stycznie 2012 roku zostały ogłoszone wyniki dwóch konkursów plastycznych. I dla klas III - IV na zakładkę do książki II dla klas V - VI pt. "Moja wymarzona karta płatnicza"

0
1 2 3 następna ostatnia