1 2 3 następna ostatnia

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
12
Blog SKO

SKO Czarna Dąbrówka

SKO Czarna Dąbrówka

Witamy na blogu Szkolnej Kasy Oszczędności Szkoły Podstawowej im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

LOKATKA

W kwietniu ogłoszony został konkurs pod tytułem "LOKATKA". Polegał on na namalowaniu Żyrafy Lokatki. Technika wykonania i format pracy był dowolny. Na prace uczniów czekaliśmy do dziś. Wpłynęło kilkanaście prac. Będzie ciężko wybrać te naj...

10

Zwycięzca konkursu...

Konkurs na hasło o oszczędzaniu makulatury wygrała Katarzyna Łozowska z klasy V a.

2

Wyjazd do Banku PKO w Bytowie

Dnia 23 marca SKO-wicze odwiedzili Bank PKO BP w Bytowie. Powitała nas pani Dyrektor i oprowadziła nas po banku. Dowiedzieliśmy się, co znajduje się w danym dziale. Na koniec spotkania otrzymaliśmy gadżety. Dziękujemy ;-))

4

Zwycięzcy konkursu dla internautów...

Nikola Kaniewska i Sandra Gostomska (obie dziewczynki z kl. III) jako pierwsze oddały prawidłowe rozwiązania. Gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

0

Co zrobiliśmy z pieniędzmi?

Za pieniążki wygrane w konkursie "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO" - w roku szkolnym 2010/2011 zakupiliśmy dla szkoły radiowęzeł i głośniki.

3

Rozstrzygnięcie konkursów

Dnia 10 stycznie 2012 roku zostały ogłoszone wyniki dwóch konkursów plastycznych. I dla klas III - IV na zakładkę do książki II dla klas V - VI pt. "Moja wymarzona karta płatnicza"

0
1 2 3 następna ostatnia