Najnowsze wpisy na blogach
  • Pijemy mleko
    Kolejny już rok młodzież z Gimnazjum nr 2 w Pińczowie pije mleko. Mleko jest dotowane, dlatego jego cena jest bardzo atrakcyjna i wielu uczniów z niego korzysta. Mleko białe kosztuje 0,30 zł a smakowe 0,50 zł za kartonik.
    4
    Gimnazjum nr 2 w Pińczowie
  • Loteria fantowa
    Loteria odbyła się w dniach 23.11 – 25.11. 2010r. • Grupy przedszkolne i klasy I –VI bardzo chętnie brały w niej udział. • W ramach tej zbiórki została zebrana kwota 356,60 zł. • Z tej sumy została zakupiona karma za 200zł i przekazana schronisku dla zwierząt w Zamościu.
    0
    SKO Kalinowice
  • 73) Uczymy się poprzez zabawę
    Poznajemy nowe pojęcia bankowe
    1
    SKO Karczyce
  • DRZEWKO ZA MAKULATURĘ
    W październiku 2010r. ogłosiliśmy konkurs: „Drzewko za makulaturę”. Zbiórka prowadzona była do 15 kwietnia 2011r. • Wyniki przedstawiają się następująco: • I miejsce kl. IIa – 216kg • II miejsce kl. Ia – 177kg • III miejsce kl. IIIa – 180,7kg • IV miejsce kl. Vb – 75,3kg • V miejsce kl. IIIb ...
    0
    SKO Kalinowice
  • MISTRZ OSZCZĘDZANIA
    Od września 2010r. do kwietnia 2011r. prowadzony był konkurs na Mistrza Oszczędzania w dwóch kategoriach: • Uczeń • Nauczyciel • Po podsumowaniu wyników w pierwszej kategorii zwyciężył uczeń kl. IIIb Sierkowski Krzyś, który zaoszczędził 760zł. W drugiej kategorii zwyciężyła Pani Agnieszka St ...
    0
    SKO Kalinowice