1 2 3 następna ostatnia

Ciekawostka Lokatki
Jak wyglądał ruch na ulicach 101 lat temu?
27
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - FESTYN RODZINNY

Dnia 01.06.2019 roku o godz. 15:00  w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim odbył się Dzień Otwarty - Festyn Rodzinny pod hasłem „ŻYWIOŁÓW MOC”

1

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE EKOMIASTO"

15 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznem Miasta i Gminy zostały wręczone nagrody za udział w Gminnym Konkursie "Moje Ekomiasto".

0

X edycja akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia".

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa Grabownie Wielkim włączyła się w akcje ratowanie polskich  nekropoli pozostawionych za wschodnią granicą .

0

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY Z OPERONEM

09.05.2019 o godz. 9:00 uczniowie klasy III naszej szkoły przystapili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji z OPERONEM.

0

APEL Z OKAZJI KONSTYTUCJI 3 MAJA

We wtorek 30 kwietnia odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

0

SADZENIE DRZEW - NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Lasy Państwowe, które w tym roku świętują 95 - lecie istnienia, zaprosiły do posadzenia  własnego drzewka w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMY. Została ona zainicjowana przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę i ma uświadomić stulecie odzyskania niepodległości. Od 26 kwietnia w sie ...

0

Gminny Dzień Ziemi pod hasłem „Cztery żywioły na straży Twardogórskiej Gminy”.

W tym dniu swoją obecnością szkołę zaszczycili: reprezentacje szkół i przedszkoli gminy Twardogóra wraz z dyrektorami i nauczycielami, władze lokalne i samorządowe z Burmistrzem Miasta i Gminy Twardogóra panem Pawłem Czulińskim, zaproszeni goście wraz z gościem specjalnym, panem dr Józefem Krawczyki ...

0

POGADANKA O ZDROWYM STYLU ŻYCIA

12 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyła się pogadanka na temat zdrowego stylu życia.

0

DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA

9 kwietnia odbył się  w naszej szkole DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA, który promował wśród uczniów całej szkoły zdrowe odżywianie

0

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

5 kwietnia 2019 roku w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Oleśnickich odbyła się siódma edycja Powiatowego Konkursu wiedzy o zdrowiu dla uczniów szkół podstawowych.

0
1 2 3 następna ostatnia