1 2 3 następna ostatnia

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
32
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się w realizację dwóch ogólnopolskich programów promujących zdrowy styl życia : TRZYMAJ FORMĘ oraz ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO.

2

BEZPIECZNE FERIE

W piątek 12 stycznia uczniów naszej szkoły odwiedził policjant – Krzysztof Pieprzycki, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowych ferii.

2

WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

W czwartek 11 stycznia 2018r. absolwent naszej szkoły Hubert Masłowski członek SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY odwiedził naszą szkołę.

1

JASEŁKA

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

1

MIKOŁAJ W SZKOLE

Szósty grudzień jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

1

ANDRZEJKI

Andrzejki to wieczór wróżb, które zgodnie z tradycją odbywały się w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała tajemną moc, gdyż uchylała drzwi do nieznanej przyszłości.

3

GRZECZNOŚĆ I TOLERANCJA NA CO DZIEŃ...

Piękna scena, dekoracje, rekwizyty, pomysłowe stroje i wspaniali aktorzy....

1

ŚNIADANIE DAJE MOC

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

1

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

Pamiętaliśmy i podziękowaliśmy najpiękniej jak potrafiliśmy. My uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim, naszym rodakom, którzy 99 lat temu wywalczyli dla nas WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ.

0

SPOTKANIE Z WOJSKOWYM

W dniu 6 listopada z inicjatywy nauczyciela historii Józefa Mielnika odbyło się spotkanie uczniów klas IV-VII i przedszkolaków z panem Łukaszem Grzesiakiem.

0
1 2 3 następna ostatnia