1 2 3 następna ostatnia

Gdy za oknem zimno lub plucha
Lokatka uśmiecha się od ucha do ucha
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

PROMUJEMY ZDROWY STYL ŻYCIA

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się w realizację dwóch ogólnopolskich programów promujących zdrowy styl życia : TRZYMAJ FORMĘ oraz ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO.

2

BEZPIECZNE FERIE

W piątek 12 stycznia uczniów naszej szkoły odwiedził policjant – Krzysztof Pieprzycki, który przeprowadził pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowych ferii.

2

WIELKA ORKIESTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY

W czwartek 11 stycznia 2018r. absolwent naszej szkoły Hubert Masłowski członek SZTABU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY odwiedził naszą szkołę.

1

JASEŁKA

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

1

MIKOŁAJ W SZKOLE

Szósty grudzień jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

1

ANDRZEJKI

Andrzejki to wieczór wróżb, które zgodnie z tradycją odbywały się w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała tajemną moc, gdyż uchylała drzwi do nieznanej przyszłości.

3

GRZECZNOŚĆ I TOLERANCJA NA CO DZIEŃ...

Piękna scena, dekoracje, rekwizyty, pomysłowe stroje i wspaniali aktorzy....

1

ŚNIADANIE DAJE MOC

Aby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim już po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

1

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

Pamiętaliśmy i podziękowaliśmy najpiękniej jak potrafiliśmy. My uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim, naszym rodakom, którzy 99 lat temu wywalczyli dla nas WOLNĄ NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ.

0

SPOTKANIE Z WOJSKOWYM

W dniu 6 listopada z inicjatywy nauczyciela historii Józefa Mielnika odbyło się spotkanie uczniów klas IV-VII i przedszkolaków z panem Łukaszem Grzesiakiem.

0
1 2 3 następna ostatnia