1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

Grabowiaki

Grabowiaki

Bardzo serdecznie witamy wszystkich odwiedzających naszego bloga. Zachęcamy do śledzenia tego co dzieje się w SKO przy Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim.

KLASA III NA ŚLĘŻY

Uczniowie klasy III 12 czerwca zdobyli szczyt Ślęży tym samym zdobywając tytuł turysty Sprawnego Dolnoślązaczka . Gratulujemy.

1

WYCIECZKA DO WARSZAWY JAKO NAGRODA DLA JULII JASIŃSKA UCZENNICY KLASY 7, KTÓRA ZOSTAŁA LAUREATKĄ KONKURSU "WOLONTARIAT ŁĄCZY LUDZI "

Julia Jasińska uczennica klasy 7 jako laureatka konkursu "Wolontariat łączy ludzi " spędziła 2 dni w Warszawie.

1

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNO – SPOŁECZNY „KAŻDY INNY – WSZYSCY RÓWNI”

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła ukończyła Ogólnopolski Projekt Edukacyjno – Społeczny „Każdy inny – wszyscy równi”

0

BEAUTY AND THE BEAST - TEATR PO ANGIELSKU - PIEKNA I BESTIA

Dnia 1 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim odbyło się szkolne przedstawienie anglojęzyczne pt. „ Piękna i Bestia” przygotowane przez uczniów klasy V .

0

TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - MAŁY KSIĄŻĘ

Niekiedy zdarza się, że jesteśmy świadkami prawdziwej magii. Tak było i wtedy, gdy w piatek 26 msja klasa 0s udała się do Oleśnicy na niezwykłe wydarzenie - spektakl "Mały Książę"- Teatru Piasku.

0
1 2 3 następna ostatnia