Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
8. 10. 2013 uczniowie z klasy 5a odwiedzili Wydział Ekologii i Ochrony środowiska w Jaworznie. Uczniowie poznali formy ochrony przyrody na terenie miasta. Zapoznawali się z planami nowych obszarów, które będą pod ochroną. Szczególnie zainteresowała ich mapka Ciężkowic. ;)
W październiku przedstawiciel banku PKO odwiedził pierwszoklasistów zachęcając ich do oszczędzania w SKO i wręczając drobne upominki ufundowane przez bank! :)
W listopadzie odbył się uroczysty apel podsumowujący działalność SKO w roku szkolnym 2012/ 2013. na który zaproszono przedstawiciela banku. Wszystkim systematycznie oszczędzającym SKO- wiczom wręczono dyplomy i nagrody.
W październiku uczniowie z klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Banku PKO BP w Jaworznie. Uczniom szczególnie podobała się maszynka do liczenia pieniędzy! ;)
We wrześniu SKO- wicze z klasy 2b odwiedzili Bank PKO BP w Jaworznie. Przedstawiciel banku oprowadził uczniów po banku i w bardzo ciekawy sposób opowiedział jak funkcjonuje bank. SKO- wicze byli bardzo zadowoleni! :)
Aurelia Jenczyl ...