25.11.2022

Międzyszkolny festyn integracyjny SKO

       Integracyjny festyn dla uczniow z klasy 3b z SP2 i najmłodszych uczniów SOSW w Kole:)

  W czwartek, 24 listopada 2022r. najmłodsi wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Mikołaja w Kole odwiedzili swoich rówieśników w naszej szkole, aby wspólnie wziąć udział w festynie zorganizowanym przez Szkolną Kasę Oszczędności we współpracy z wychowawczynią klasy gospodarzy, p. Anną Machowicz.                                                                  

  Głównym celem festynu, który przebiegał pod hasłem „ Aktywna jesień z SKO” była integracja naszych uczniów  oraz uczniów z Ośrodka  w Kole uczestniczących w programie SKO, promowanie edukacji ekonomicznej, aktywnego trybu życia i zasad „fair play” poprzez zabawę. Spotkanie rozpoczął Turniej Tolerancji, podczas którego przygotowano integracyjne gry, zabawy oraz konkurencje sportowe. Uczniowie uczestniczyli również w quizie o oszczędzaniu. Podczas festynu przeprowadzono także międzyszkolny konkurs matematyczny „Matematyka w życiu codziennym”. Nikt nie mógł poczuć się przegranym, bowiem dla wszystkich przygotowano słodycze, napoje i upominki.

  Spotkanie  zakończyło się wspólnym zdjęciem. Uśmiechnięte buzie, zaangażowanie i współpraca uczniów o różnych potrzebach edukacyjnych udowodniły, że cele festynu zostały osiągnięte i potwierdziły potrzebę organizacji w przyszłości podobnych przedsięwzięć w ramach programu SKO.

img

imgimgimgimg

imgimgimgimgimg img

imgimg

110
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 15
  • 7
Komentarze