1 2 3 następna ostatnia

Jak zostać mistrzem wiedzy SKO?
Lokatka i Hatetepes podpowiadają :)
6
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

UCZEŃ SP NR 2 W KOLE, NAGRODZONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „CHOINKI JEDYNKI 2020” PROGRAMU 1 POLSKIEGO RADIA

5 grudnia na antenie Jedynki odbędzie się całodzienna aukcja nagrodzonych prac, podczas której to licytacji zostanie wystawiona również praca Cezarego. Środki zebrane z licytacji świątecznych prac przekazane zostaną Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii ...

10

BAŚNIE, BAJKI I WIERSZE DLA DZIECI

W listopadzie w oddziałach przedszkolnych 0A, 0C, 0D realizowano projekt „Baśnie, bajki i wiersze dla dzieci”. Podstawowym założeniem projektu było rozwijanie kontaktu dziecka z książką w taki sposób, by był dla dziecka przygodą, która rozwija wyobraźnię i stanowi radość dzieciństwa.

6

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

25 listopada swoje święto obchodzi Pluszowy Miś – najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, powiernik sekretów i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.

8

Kolejny sukces naszej uczennicy!

Moda na oszczędzanie-WYNIKI!

22

"SKO-WY TEST WIEDZY O RUCHU DROGOWYM"

SKO w SP w Długiem zaprasza chętnych uczniów z klas I-IV do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie.

12

Huraaaaaa

SKO Blog Miesiąca

30
1 2 3 następna ostatnia