1 2 3 następna ostatnia

Światowy Dzień Oszczędzania
Świętuj go razem ze mną i Hatetepesem!
13
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Świnka pękła

skąd wytrzasnąć dodatkowe pieniądze?

19

Piknik

Odsłona druga

26

Piknik

Odsłona pierwsza. Mimo wyjątkowej sytuacji udało nam się zorganizować piknik podzielony na dwie części.

38

Saving

I'm saving for a new bicycle

47
1 2 3 następna ostatnia