1 2 3 następna ostatnia

Kto najszybciej udzielił odpowiedzi…
w konkursie Pytanie na Szkolnych Blogach?
13
Blog SKO

Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Ogólnopolski Konkurs -krótki termin

Zaprasza SSP w Szprotawie

10

Otrzymaliśmy nagrodę

Serdecznie dziękujemy .

11

Oszczędzali i na wycieczkę pojechali

3B, wraz z wychowawczynią – panią Anną Machowicz oraz opiekunami, paniami - E. Karaszewską i R. Budynek, wzięła udział w atrakcyjnej lekcji przyrody. Dzieci odwiedziły szkółkę leśną w Kiejszach, gdzie znajduje się ścieżka przyrodniczo-leśna „Leśny Parów” oraz leśna izba edukacyjna.

7

Dlaczego są ważne odblaski?

Bezpieczeństwo ruchu drogowego (BRD) – powszechnie używana nazwa określająca zbiór zasad dotyczących bezpiecznego poruszania się po drogach.

28

Zmiana terminu

Zapoznaj się!

14
1 2 3 następna ostatnia