1 2 3 4 64 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

ZS1 w Kole

ZS1 w Kole

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Jak co roku w kwietniu nasza szkoła była gospodarzem miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Na szkolnym placu apelowym, zamienionym tego dnia w rowerowy tor przeszkód wystąpiły reprezentacje kolskich szkół podstawowych i gimnazjów.

37

PYTANIE MIESIĄCA-kwiecień

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI 22 kwietnia

62

Dzień Otwarty w naszej szkole

W ostatnią sobotę w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mogli poznać bazę dydaktyczną placówki, jej pracowników oraz zapytać o wszystko to, co związane ze kształceniem oraz działaniami naszej szkoły.

75

SKO Blog Miesiąca

Z radością ogłaszam, że:

140

Zgrany duet

ekologia i oszczędzanie

92
1 2 3 4 64 następna