1 2 3 następna ostatnia


Zielone Koło-SP2

Zielone Koło-SP2

Nasza szkoła znajduje się w Kole, we wschodniej Wielkopolsce. Miasto założono w 1362 r. na prawie magdeburskim, na wyspie w rozwidleniu rzeki Warty. Nasi uczniowie we wrześniu 2012 rozpoczęli przygodę z oszczędzaniem. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami o naszych działaniach, akcjach, zamierzeniach. Czas najwyższy otworzyć nową kartę w historii naszej szkoły: blog SKO. Liczymy na Wasze przychylne komentarze i głosy!

Matematyka w życiu codziennym

międzyszkolny konkurs

19

Kolejny artykuł w mediach

Festyn integracyjny

21

Festyn Integracyjny „Zima z SKO”

Taki udany festyn to tylko z SKO:)

22

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Bezpieczne ferie zimowe z Żyrafką Lokatką i Pancernikiem Hetetepesem”

22
1 2 3 następna ostatnia