1

Bankomat, czyli pieniądze ze ściany
Skąd tak naprawdę pochodzą?
3
Blog SKO

SPOpalenica

SPOpalenica

Witamy, z sko jesteśmy związani od niedawna,ale działamy prężnie. Szkoła Podstawowa to "małe i duże dzieci" ale za to bardzo liczne. :-) Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu, oceniania i komentowania. Miłej lektury:-)))

Zbiórka nakrętek

Uczniowie z całej szkoły zbierają dzień w dzień nakrętki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci potrzebujących. Dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu powstały te przepiękne prace zachęcające uczniów do wsparcia tej całorocznej oraz szlachetnej akcji.

10

Promocja SKO

Marika również zrobiła śliczny plakat z bohaterką SKO czyli żyrafką oraz załączyła samodzielnie napisany wierszyk. Koniecznie przeczytajcie.

6

SKO w Opalenicy

Martyna i Wiktoria z naszej szkoły zrobiły przepiękny plakat promujący SKO, samodzielnie ułożyły bardzo motywujący wierszyk ;-) Jesli chcecie zaoszczędzić Formularz sko musicie wypełnić, a następnie pieniądze będą rosły na koncie Julka, Kmil, Zosia też założyli konta ciesząc się pieniąd ...

8

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się swiAt Wielaknocnych, SZkoła POdstawowa w Opalenicy życzy wszystkim czytelnikom szkolnych blogów, dużo zdrowia, Sczęścia oraz pogody ducha :-))

3

Zbiórka znaczków

Od wielu miesięcy trwa w naszej szkole zbiórka znaczków wyciętych z kopert lub kartek pocztowych.Wszystkie znaczki przesyłamy Siostrom Misjonarkom im.Piotra Klawera w Poznaniu.Następnie zostają sprzedane jako makulatura filatelistyczna ,a fundusze trafiają do dzieci z krajów misyjnych

2

Świąteczny Kiermasz Charytatywny

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego.Tegoroczny odbył się na powitanie wiosny 21-22 marca.Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostaje dla potrzebujących dzieci z naszej szkoły.W tym roku uzyskaliśmy rekordowo wysoką kwotę -1376,74złotych . Z tego 746,74 zł ...

3

Góra grosza

Nasza szkoła co roku uczestniczy w ogólnopolskiej akcji " Góra Grosza". Uczniowie bardzo chętnie angazują się w ta akcję a nad całością czuwa Samorząd Uczniowski.

4

Wycieczka do banku

Dnia 15.03 klasa 5c wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do opalenickiego oddziału banku PKO. W trakcie pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić bank, porozmawiać z panem Dyrektorem oraz zobaczyć na czym polega praca w tym miejscu. Uczniowie chętnie zadawali pytania i poznali zaplecze banku.

14
1