1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź, czy znasz odpowiedź!
14
Blog SKO

SPOpalenica

SPOpalenica

Witamy, z sko jesteśmy związani od niedawna,ale działamy prężnie. Szkoła Podstawowa to "małe i duże dzieci" ale za to bardzo liczne. :-) Zapraszamy do odwiedzania naszego blogu, oceniania i komentowania. Miłej lektury:-)))

Zbiórka nakrętek

Uczniowie z całej szkoły zbierają dzień w dzień nakrętki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci potrzebujących. Dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu powstały te przepiękne prace zachęcające uczniów do wsparcia tej całorocznej oraz szlachetnej akcji.

9

Promocja SKO

Marika również zrobiła śliczny plakat z bohaterką SKO czyli żyrafką oraz załączyła samodzielnie napisany wierszyk. Koniecznie przeczytajcie.

6

SKO w Opalenicy

Martyna i Wiktoria z naszej szkoły zrobiły przepiękny plakat promujący SKO, samodzielnie ułożyły bardzo motywujący wierszyk ;-) Jesli chcecie zaoszczędzić Formularz sko musicie wypełnić, a następnie pieniądze będą rosły na koncie Julka, Kmil, Zosia też założyli konta ciesząc się pieniąd ...

8

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się swiAt Wielaknocnych, SZkoła POdstawowa w Opalenicy życzy wszystkim czytelnikom szkolnych blogów, dużo zdrowia, Sczęścia oraz pogody ducha :-))

3

Zbiórka znaczków

Od wielu miesięcy trwa w naszej szkole zbiórka znaczków wyciętych z kopert lub kartek pocztowych.Wszystkie znaczki przesyłamy Siostrom Misjonarkom im.Piotra Klawera w Poznaniu.Następnie zostają sprzedane jako makulatura filatelistyczna ,a fundusze trafiają do dzieci z krajów misyjnych

2

Świąteczny Kiermasz Charytatywny

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie Świątecznego Kiermaszu Charytatywnego.Tegoroczny odbył się na powitanie wiosny 21-22 marca.Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostaje dla potrzebujących dzieci z naszej szkoły.W tym roku uzyskaliśmy rekordowo wysoką kwotę -1376,74złotych . Z tego 746,74 zł ...

3

Góra grosza

Nasza szkoła co roku uczestniczy w ogólnopolskiej akcji " Góra Grosza". Uczniowie bardzo chętnie angazują się w ta akcję a nad całością czuwa Samorząd Uczniowski.

4

Wycieczka do banku

Dnia 15.03 klasa 5c wraz z wychowawcą udała się na wycieczkę do opalenickiego oddziału banku PKO. W trakcie pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić bank, porozmawiać z panem Dyrektorem oraz zobaczyć na czym polega praca w tym miejscu. Uczniowie chętnie zadawali pytania i poznali zaplecze banku.

14
1