22.04.2026

Oszczędzam w SKO i myślę o ...

W naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego SKO ? Uczniowie przygotowali piękne, kreatywne prace o swoich marzeniach i celach, na które chcieliby przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze ?? Wyróżnieni uczniowie odebrali dyplomy ? i drobne upominki ? Wszyscy uczestnicy zasłużyli na ogromne brawa ? za pomysłowość i zaangażowanie! ? Dzieci z dumą prezentowały swoje prace i opowiadały o marzeniach, które chcą spełnić dzięki systematycznemu oszczędzaniu ? Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w działaniach SKO ? Razem uczymy się, że oszczędzanie to pierwszy krok do spełniania marzeń.

1
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 11
  • 5
Komentarze
  • izabela720
    izabela720
    91.225.xxx.xxx
    2026-04-28 07:05 | Temat: SKO W SP2 W LUBANIU
    ODPOWIEDZ

    ___ (¯`:´¯)
    _ (¯ `•.\|/.•´¯)
    (¯ `•.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).•´¯)
    __(_.•´/|\`•._)
    ___ (_.:._)-- Serdecznie pozdrawiam😊
    I życzę miłego dnia😊