22.04.2026

Konkurs Cyberczujni

W naszej szkole odbył się konkurs SKO pt. ?Cyberczujni?, którego celem było promowanie bezpiecznego i świadomego korzystania z internetu ??. Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem ?, a wśród nadesłanych prac znalazło się wiele pomysłowych, pięknie wykonanych i niezwykle kreatywnych projektów ???. Uczestnicy konkursu udowodnili, że temat cyberbezpieczeństwa można przedstawić w ciekawy i inspirujący sposób ?. Prace wyróżniały się nie tylko estetyką, ale także Serdecznie gratulujemy laureatom ? oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za tak liczny udział i wysoki poziom prac ?. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynią się do jeszcze większej świadomości w zakresie bezpieczeństwa w sieci ???.

1
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 14
  • 17
Komentarze
  • izabela720
    izabela720
    91.225.xxx.xxx
    2026-04-28 07:05 | Temat: SKO W SP2 W LUBANIU
    ODPOWIEDZ

    ___ (¯`:´¯)
    _ (¯ `•.\|/.•´¯)
    (¯ `•.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).•´¯)
    __(_.•´/|\`•._)
    ___ (_.:._)-- Serdecznie pozdrawiam😊
    I życzę miłego dnia😊