22.04.2026

Odwiedziny w PKO :)

W ramach współpracy naszej szkoły z bankiem PKO Bank Polski uczniowie klasy 2a oraz klasy 1d mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej wizycie w placówce bankowej 😊. Spotkanie było doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy na temat finansów oraz poznania historii pieniądza 💰📚. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się, jak na przestrzeni lat zmieniał się pieniądz – od dawnych form wymiany towarów, poprzez pierwsze monety i banknoty, aż po współczesne płatności elektroniczne 💳📱. Uczniowie mogli zobaczyć różne rodzaje pieniędzy oraz poznać ciekawostki związane z ich powstawaniem i wykorzystaniem 👀. W trakcie spotkania uczniowie mieli również okazję spotkać się z Panem Dyrektorem banku 🤝. O pracy banku, zasadach oszczędzania oraz ciekawostkach związanych z funkcjonowaniem banku opowiadała dzieciom Pani Ewa, która w interesujący sposób przybliżyła uczniom świat finansów 💡. Wizyta była bardzo ciekawą i wartościową lekcją praktycznej wiedzy o finansach 📊. Serdecznie dziękujemy pracownikom

1
Dodaj Komentarz
  • 16
  • 23
  • 8
Komentarze
  • izabela720
    izabela720
    91.225.xxx.xxx
    2026-04-28 07:05 | Temat: SKO W SP2 W LUBANIU
    ODPOWIEDZ

    ___ (¯`:´¯)
    _ (¯ `•.\|/.•´¯)
    (¯ `•.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).•´¯)
    __(_.•´/|\`•._)
    ___ (_.:._)-- Serdecznie pozdrawiam😊
    I życzę miłego dnia😊