02.02.2019

Jeszcze o historii SKO słów kilka.....

Wprawdzie nasza przygoda z SKO i PKO BP trwa zaledwie siedem lat (cóż to jest w porównaniu z historią SKO w PKO BP), ale jest bardzo ciekawa i jesteśmy z niej dumni.

W związku z tym postanowiliśmy trochę powspominać. Zaprosiliśmy na specjalne spotkanie z trzecioklasistami Klaudię, laureatkę wielu SKO-wych konkursów oraz wspaniałą blogowiczkę.

To wspólnie z nią uczyliśmy się blogowania, uczestniczyliśmy w konkursach szkolnych i ogólnopolskich, przecieraliśmy SKO-we szlaki.

Klaudia na spotkanie przyniosła wiele pamiątek, które do dzisiaj przechowuje i są dla niej ważne.

Dyplomy i nagrody z Nowej Rudy, Kikołu, Wąsosza, Rabki Zdroju,Wysokiennic, Iłowej i te otrzymane od żyrafki Lokatki za wspólne blogowanie i udział w konkursach plastycznych, literackich, wiedzy o SKO.

Wśród SKO-wych pamiątek znalazł się także pamiętnik, który Klaudia otrzymała z Kościelca. Wpisali się do niego uczniowie oraz opiekun SKO:)))

 Dzieci były pod ogromnym wrażeniem. Jakie piękne!!!!:)Aż tyle?!!!!!

A tak, bo Klaudia była aktywym SKO-wiczem, lubiła wyzwania. Wytłumaczyła trzecioklasistom, że to ogromna przyjemność uczyć się nowych rzeczy, sprawdzać się w konkursach i systematycznie oszczędzać, bo dzięki temu można spełnia swoje marzenia.

Uczniowie pytali Klaudię o konkursy, w których brała udział. O to jak zaczęła się jej przygoda z blogowaniem i czy jeszcze oszczędza w SKO? Klaudia wytłumaczyła, że niestety w SKO oszczędzać już nie może, bo ma więcej niż 13 lat, ale ma konto w PKO BP i tam gromadzi swoje oszczędności.

Dziękujemy Klaudii za to  niezwykłe spotkanie:)

Mamy nadzieję, że wielu z Was zainspirowało do tworzenia nowej histoii SKO:)

85
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 3
  • 5
Komentarze