1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Śmieciosztuka

Konkurs dla uczniów klas I- III Edukacji Wczesnoszkolnej.

0

Regulamin konkursu plastycznego na plakat „Gdy nazbieram w SKO pieniążków troszeczkę pojadę na wycieczkę ...”

Cele konkursu: kształtowanie wśród uczniów nawyku- systematycznego oszczędzania, oraz racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami finansowymi, propagowanie idei oszczędzania rozwijanie kreatywności i pomysłowości przez ekspresję plastyczną.

0

Pasowanie na ucznia.

Dnia 20 października 2011 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Stradunach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.

1

" Tydzień żytniego chleba"

Od 17 do 21 października nasza szkoła bierze udział w przedsięwzięciu „Tydzień żytniego chleba”.Inicjatywa ta została zapoczątkowana przez Fundację Dobrego Życia i objęta jest patronatem Ministerstwa Edukacji. Nasza szkoła – promując zdrowie – przystąpiła ponownie do akcji.

0

Akcja „Pełna miska dla schroniska”

Światowy Dzień Zwierząt stwarza okazję do refleksji nad losem „naszych braci mniejszych". Nie wszyscy mają ciepły dom i miejsce na kanapie. Wystarczy zajrzeć do schroniska dla bezdomnych zwierząt, by przekonać się, jak okrutnie odpłacamy im za lata wiernej służby. Porzucone, bite, głodzone - teraz m ...

1
1