1 2 3 4 60 następna

Jesteś już gotowy na majówkę?
Niezależnie od tego czy gdzieś wyjeżdżasz, czy zostajesz w domu warto przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Blog SKO

SP Szychowice - SKO

SP Szychowice - SKO

Witamy na blogu naszej Szkolnej Kasy Oszczędności działającej przy Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice. SKO w naszej szkole wznowiła działalność w 2002 roku i należy do niej 100% uczniów naszej szkoły.Zapraszamy do czytania, oglądania i komentowania naszego bloga.

Własny biznes to nie tylko satysfakcja, ale przede wszystkim obowiązek

My, młodzi przedsiębiorcy z Szychowic, wiemy, że własny biznes wymaga pracy, poświęcenia i wytrwałości. Tego uczymy się w SKO. Nasz mały biznes, o którym pisaliśmy jakiś czas temu, ma się bardzo dobrze.

2

Dzień Ziemi

Hasło tegorocznych obchodów to " W kierunku natury". O nasz wspólny dom -Ziemię uczymy si.ę dbać i dbamy przez cały rok. Oficjalne obchody Dnia Ziemi zaplanowane są w naszej szkole w nadchodzącym tygodniu. Relację z ich przebiegu umieścimy na blogu.

8

IX Turniej ekonomiczno-matematyczny

Już po raz dziewiąty uczniowie klas IV-VI mogli wziąć udział w turnieju matematyczno-ekonomicznym i zawalczyć o główną nagrodę w wysokości 50 zł. Organizatorem turnieju i sponsorem nagrody jest opiekunka SKO. W tym roku turniej podzielono na cztery etapy.

14

Z radością informujemy,że otrzymaliśmy nagrodę II stopnia w konkursie "SKO Blog Miesiąca"

To już druga taka nagroda w tym roku szkolnym. Wspaniały prezent na święta.

25

Nasz wielkanocny biznes- świąteczna oferta SKO Szychowice

W naszej ofercie SKO mamy tylko taki towar, który znajdzie nabywcę. Dlatego tez przed podjęciem decyzji odnośnie biznesu robimy badanie rynku. Sprawdzamy jaki towar jest aktualnie poszukiwany przez mieszkańców naszej miejscowości.. Owies na wielkanocny stół to nasz sprawdzony biznes. Sprzedajemy go ...

37

SKO promuje lokalnych twórców ludowych -nasze spotkania z Panią Henryką

Pielęgnujemy nasze polskie tradycje. Te związane z Wielkanocą są szczególne, związane z nadzieją, wiarą i budzącą się do życia przyrodą. Nasze SKO dba też o to, by promować działalność naszych miejscowych twórców ludowych. Pani Henryka to p prostu czarodziejka, która wyczarowuje piękne pisanki, ale ...

19

Nasz wiosenny mały biznes-kolejna oferta młodych przedsiębiorców z Szychowic

Jesteśmy bardzo praktyczni i dlatego nasza oferta SKO na wiosnę to ......

14
1 2 3 4 60 następna