1 2 3 następna ostatnia

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
4
Blog SKO

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Sprzątanie świata – Polska 2021

W tym roku jak w każdy weekend września po raz 28 odbywała się Akcja Sprzątanie świata – Polska. Przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”.

1

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022

„Wielkie sprawy powstają w ciszy i skupieniu” - w dniu 1 września 2021 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022

0

Szkolny festiwal relacji w klasach 1, 2 i 3

Po długiej rozłące chcieliśmy odkryć na nowo szkołę, w której nie siedzimy w ławkach, nie piszemy sprawdzianów,  nie ma stresu, ale są miłe słowa od kolegi i koleżanki.

2

27. Akcja sprzątanie świata – Polska

22 września 2020r. porządkowano plac szkoły i jego okolicę.

0

Światowy Dzień Ziemi 2021

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi

0

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym

29 stycznia odbyło  się  spotkanie  z  przedstawicielami  Komendy  Powiatowej Policji w Łukowie z Wydziału ds. Nieletnich i Rewiru Dzielnicowych.

0

„Działajmy razem!” – DBI 2021 w szkole

9 lutego nasza szkoła włączyła się do realizacji Dnia Bezpiecznego Internetu, który stał się początkiem cyklu spotkań i zajęć dotyczących bezpieczeństwa w sieci.

0

Pomagamy zwierzętom ze schroniska

Dzieci pod opieką swoich rodziców gromadzili karmę i inne przedmioty dla zwierząt, które nie zaznały szczęścia posiadania prawdziwego domu.

0

Razem na święta

Członkowie SKO należący do wolontariatu „Pomocna dłoń” aktywnie włączyli się do działań tegorocznej akcji.

0

Zajęcia z edukacji ekonomicznej:

W roku szkolnym 2020/2021 zostały przeprowadzone lekcje z edukacji ekonomicznej.

0
1 2 3 następna ostatnia