1 2 3 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
2
Blog SKO

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Podsumowanie konkursów SKO

Uczniowie z klas 1 – 3 wzięli udział w konkursie plastycznym SKO „Skarbonka z logo SKO” i  z klas 4 – 7 „Oszczędzam w SKO, bo marzę o….”. Celem konkursów była promocja SKO, pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej. Uczniowie wykonali ciekawe i pomysłowe prace plastyczne. Wszyscy auto ...

0

Wyjazd na spektakl połączony z wycieczką do Banku w Łukowie

Dnia 24.05.24 r. członkowie SKO pojechali na wycieczkę do Banku PKO BP Oddziału 1 w Łukowie, z którym współpracujemy w ramach SKO. W tajniki bankowości wprowadzili uczniów panowie Mariusz Krasuski – Koordynator Programu SKO - dowiedzieliśmy się: na czym polega praca w banku oraz jak korzystać z ba ...

0

Po co nam oszczędzanie?

Dnia 10.05.24 r. odbyła się lekcja dotycząca oszczędzania skierowana dla uczniów klas I-III. Przedstawiciel Banku PKO BP – opiekun SKO z ramienia banku fachowo przekazał uczniom kilka dobrych rad, np. jak zacząć odkładać pieniądze, jakie metody stosować i co może być skuteczną motywacją oszcz ...

0

Lekcja przedsiębiorczości – poznajemy zabezpieczenia banknotów

W dniu 10.05.24 r. odbyła się w naszej szkole ciekawa lekcja dla klas IV-VII, którą przeprowadził p. Mariusz Krasuski pracownik Banku PKO BP – opiekun SKO z ramienia banku. Była to lekcja poświęcona funkcji pieniądza, kart płatniczych, banknotów oraz sposobów ich zabezpieczania przed fałszowaniem ...

0

Akcja charytatywno-czytelnicza „Supermoce Frania”.

Dnia 20.04.24 r. Szkolna Kasa Oszczędności we współpracy z Wolontariatem zorganizowała spotkanie z pisarką książeczek dla dzieci. Podczas spotkań można było nabyć ostatnio wydaną książeczkę pt. „Supermoce Frania” wraz z autografem. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli chorego Frania w walce z chorob ...

0

Test Wiedzy Ekonomicznej 2024

W dniach 9 kwietnia – 10 czerwca 2024 r. został przeprowadzony ogólnopolski Test SKO w ramach „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”. Test był prezentowany na platformie szkolneblogi.pl oraz na stronie Banku PKO BP. Z naszej szkoły udział wzięło 113 uczniów z klas 1 – 8.

0

Walentynki z SKO

Walentynki – wpisały się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. SKO we współpracy z SU zorganizowało konkursy oraz „POCZTĘ WALENTYNKOWĄ”

0

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI

22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi, święto przypomina nam o konieczności zadbania o najbliższe środowisko. Ziemia to dom: ludzi, zwierząt i roślin, a działalność człowieka doprowadza do dewastacji planety. Tego dnia w naszej szkole uczniowie założyli zielone ubrania, podkreślając, że wszyscy chcemy ...

1

JEDEN GROSZ ZNACZY NIEWIELE, ALE GÓRA GROSZA MA MOC! – podsumowanie akcji ,,Góra Grosza”

W lutym 2024 r. w naszej szkole zakończyliśmy XXIV edycję akcji „Góra Grosza”, organizowaną przez Towarzystwo „Nasz Dom” pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Podczas tegorocznej akcji uczniowie zbierali drobne monety, by następnie przekazać je na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyc ...

0
1 2 3 następna ostatnia