1 2 3 następna ostatnia


SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

SKO ZESPOŁU SZKÓŁ W ŚWIDRACH

Witamy na blogu SKO Zespołu Szkół w Świdrach, miejscowości w województwie lubelskim, w gminie Łuków. Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły i naszego bloga. Dziękujemy bardzo za oddane głosy. Strona internetowa naszego Zespołu Szkół: spswidry.edu.pl

Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze

W dniu 29 listopada 2019 r. członkowie SKO z klas I i III wspólnie z opiekunami p. Elżbietą Soszka i p. Barbarą Gajo zorganizowali uroczystość z okazji andrzejek.

4

„Podejmij wyzwanie i rozpocznij oszczędzanie”

28 października 2019 r. Szkolna Kasa Oszczędności zaprosiła przedszkolaków i wszystkich uczniów na apel promujący ideę oszczędzania.

1

,,Szkoła pamięta” – zapalamy znicze pamięci

W dniu 25 października 2019 r. uczniowie kl. I – III z wychowawczyniami odwiedzili pobliski cmentarz Świętego Rocha w Łukowie.

0

Święto Pieczonego Ziemniaka

17 października 2019 r. członkowie SKO i Koła Turystycznego obchodzili „Święto Pieczonego Ziemniaka”.

0

Akcja Sprzątanie świata – Polska 2019

W dniach 20 i 24 września 2019 roku odbyła się Akcja „Sprzątanie świata – Polska” pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”.

1

Akcja informacyjno – edukacyjna „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wzmożony ruch na drogach. By zapewnić uczniom bezpieczeństwo, Policja prowadzi działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”.

2

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020 i oddaliśmy hołd Dzieciom Wojny

W dniu 2 września 2019 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020.

0

„Jak Orły szybujcie wysoko” – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W dniu 19 czerwca 2019 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia roku szkolnego; a rozpoczęło się od udziału pocztu sztandarowego we mszy św. w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie; oficjalna uroczystość odbyła się w Zespole Szkół, a rozpoczęła w asyście sztandaru szkoły, od odśp ...

2

Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

W czerwcu 2019 r. odbyła się kolejna wycieczka do ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z okazji Dnia Dziecka.

1

Jak mądrze wydawać pieniądze?

W dniu 12 czerwca 2019 r. odbyła się w naszej szkole ciekawa lekcja, którą przeprowadził p. Mariusz Krasuski pracownik Banku PKO BP – opiekun SKO z ramienia banku.

1
1 2 3 następna ostatnia