23.06.2026
III miejsce Joanny w Ogólnopolskim Konkursie – "Oto bank- tak go widzę"!
W kwietniu 2026 r. Joanna Suchodolska z kl. V pod kierunkiem p. E. Soszka przystąpiła do Konkursu plastycznego „OTO BANK - TAK GO WIDZĘ”, organizowanego w ramach projektu edukacyjnego Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży ,,Bakcyl”. miał on na celu rozwijanie wiedzy o bankach, pieniądzach i bezpiecznym korzystaniu z finansów, a także pobudzanie kreatywności i wyobraźni uczniów. Joanna wykonała swoją pracę, prezentując niezwykle ciekawą i twórczą wizję banku i znalazła się gronie laureatów, zajmując III miejsce!
1
0

Gratulacje!!!