23.06.2026
AI i cyberbezpieczeństwo – jak mądrze korzystać z nowoczesnych technologii
21 kwietnia 2026 r. odbyła się w naszej szkole lekcja on-line AI i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczne korzystanie z nowych technologii. Celem spotkania było podniesienie świadomości młodych ludzi w obszarze bezpiecznego korzystania z internetu, szczególne problem dotyczył następujących zagadnień: jakie dane można wpisywać do AI, a jakich nie; co dzieje się z tym, co wpisujemy – różnice między wersją darmową a płatną, jak chronić swoje dane i prywatność on-line, czym są halucynacje AI i jak je rozpoznać i najważniejsza informacja - AI jako świetny asystent… który jednak wymaga kontroli. spotkanie organizowane było w ramach programu SKO realizowanego przez PKO Bank Polski.
0
0
