23.06.2026

AI i cyberbezpieczeństwo – jak mądrze korzystać z nowoczesnych technologii

21 kwietnia 2026 r. odbyła się w naszej szkole lekcja on-line AI i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczne korzystanie z nowych technologii. Celem spotkania  było podniesienie świadomości młodych ludzi w obszarze bezpiecznego korzystania z internetu, szczególne problem dotyczył następujących zagadnień: jakie dane można wpisywać do AI, a jakich nie;  co dzieje się z tym, co wpisujemy – różnice między wersją darmową a płatną, jak chronić swoje dane i prywatność on-line, czym są halucynacje AI i jak je rozpoznać i najważniejsza informacja - AI jako świetny asystent… który jednak wymaga kontroli.  spotkanie organizowane było  w ramach programu SKO realizowanego przez PKO Bank Polski.

0
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 30
  • 21