22.09.2013

Konkurs SKO - prezentacja SP 3 w Górze!

Dziś przedstawiamy naszego ostatniego finalistę Konkursu SKO 2012/2013. Poznajcie SKO-wiczów z Góry. Zapewniamy, że warto było poczekać aby dowiedzieć się jak radzili sobie w ubiegłym roku szkolnym.

Z pewnością śledzicie Ich poczynania czytając bloga tej szkoły (http://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp3-gora?month=1&b_start:int=10&year=2013 ) i wiecie, że zawsze starają się na bieżąco organizować uczniom czas w taki sposób, aby każdego z nich zachęcić do jakiejś aktywności. Najbardziej sprawdzają się w tej dziedzinie konkursy i quizy zachęcające do zdrowej rywalizacji, kształcenia swoich umiejętności i myślenia twórczego.

Efektem udziału w konkursach jest wzbogacenie wiedzy ekonomicznej, stworzenie prac plastycznych przy użyciu różnorodnych technik oraz rozwijanie aktywności językowej i inwencji twórczej. W ubiegłym przeprowadzone zostały liczne konkursy ekonomiczne, plastyczne, techniczne, polonistyczne i informatyczne.

Starają się także, aby Ich działalność widoczna była nie tylko na terenie samej szkoły, ale również poza nią. Ta działalność jest dostrzegana i  opisywana w prasie. Bo jak nie opisać takiego wydarzenia jak „bankowy happening”? Kliknijcie TUTAJ: https://www.sko.edu.pl/konkurs/projekt/40-szkola-podstawowa-nr-3-w-gorze by dowiedzieć się więcej o SKO-wiczach z Góry!

12
Komentarze