26.08.2021

Czy każdy głos oddany na najlepszą prezentację zostaje zaliczony?

Ważna informacja na temat zasad głosowania w „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli”.

Trwa głosowanie internautów w dorocznym konkursie SKO. Głosując można pomóc szkołom w zwiększeniu szans na imgnagrodę w wysokości 10 tys. zł.

Aby oddany głos został zaliczony, czyli dopisany do puli wszystkich głosów oddanych na konkretną prezentację, oprócz wypełnienia formularza znajdującego się u dołu strony trzeba kliknąć w link weryfikacyjny, który zostanie przesłany na adres e-mail podany podczas głosowania (przeczytaj krótką instrukcję głosowania).

W ciągu 1 godziny od kliknięcia przycisku „Głosuj” logujemy się na skrzynkę e-mail, której adres podaliśmy w formularzu głosowania, a następnie klikamy w link weryfikacyjny. Jeśli mail z linkiem weryfikacyjnym wysłanym z adresu noreply@pkobp.pl nie pojawi się w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić inne katalogi np. spam.

Pamiętaj, że głosowanie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, a 1 użytkownik może oddać tylko 1 głos na najlepszą pracę konkursową.

Zachęć swoich rodziców, dziadków, ciocie, wujków, a także innych pełnoletnich członków rodziny do wzięcia udziału w Głosowaniu Internautów! 10 tys. zł czeka na szkołę, której prezentacja zdobędzie najwięcej głosów :-)

Wejdź na stronę www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/ i obejrzyj 10 prezentacji, które mają szansę na nagrodę internautów.

Lokatka

12
Dodaj Komentarz
  • 26
  • 27
  • 19
Komentarze