20.08.2021

Głosujemy na najlepszą prezentację szkoły!

Głosowanie internautów w 3 prostych krokach.

Znamy już laureatów etapu regionalnego „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli” (zobacz wyniki konkursu). imgW etapie krajowym do wygrania są kolejne nagrody, m.in. Nagroda Internautów przyznawana na podstawie wyników głosowania. Szkoła, której elektroniczna prezentacja zdobędzie najwięcej głosów otrzyma 10 tys. zł.

W jaki sposób oddać swój głos na najlepszą prezentację?

1. Wchodzimy na stronę www.pkobp.pl/glosowanie-internautow, klikamy w zakładkę „Prace konkursowe”.

2. Wybieramy najlepszą pracę konkursową i oddajemy swój głos poprzez wypełnienie krótkiego formularza znajdującego się poniżej sekcji „Zagłosuj na tę pracę”. Wpisujemy imię, adres e-mail, przepisujemy kod z obrazka, potwierdzamy, że zapoznaliśmy się z zasadami głosowania, a następnie klikamy w przycisk „Głosuj”.

3. W ciągu 1 godziny od kliknięcia przycisku „Głosuj” logujemy się na skrzynkę e-mail, której adres podaliśmy w formularzu głosowania, a następnie klikamy w link weryfikacyjny. Jeśli mail z linkiem weryfikacyjnym wysłanym z adresu noreply@pkobp.pl nie pojawi się w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić inne katalogi np. spam. Głosy, które nie zostaną potwierdzone poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny nie będą zaliczone.

Głosowanie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Głosy można oddawać do 10 września 2021 r. do godziny 15:00.

1 użytkownik może oddać tylko 1 głos na najlepszą pracę konkursową.

Nie czekaj! Już dziś zachęć rodzinców, dziadków oraz inne osoby dorosłe do zagłosowania na najlepszą prezentację konkursową.

Trzymam kciuki za wszystkie szkoły!

Lokatka

 

Więcej informacji na temat wyników etapu regionalnego "Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli"

11
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 0
  • 6
Komentarze