06.04.2021

5 powodów, dla których warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”

Dowiedz się, co zyskasz, dzięki udziałowi w ogólnopolskim teście. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci do 13. roku życia (również te, które nie posiadają konta SKO), których szkoła uczestniczy w programie edukacyjnym SKO PKO Banku Polskiego. Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!

„Test wiedzy SKO” odbędzie się w terminie 19-25 kwietnia 2021 r. Będzie go można rozwiązać w formie internetowej – bez konieczności wychodzenia z domu (np. na komputerze, telefonie) lub papierowej (w przypadku trudności z dostępem do urządzenia z internetem).

img

Czy wiesz, dlaczego warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”? Dzięki udziałowi w teście:

1. Zdobędziesz wiedzę oraz praktyczne umiejętności dotyczące np. tworzenia bezpiecznych haseł w internecie, zdrowego odżywiania, sposobów na oszczędzanie: pieniędzy, wody, prądu.

2. Sprawdzisz się i na podstawie wyniku wyświetlonego na końcu testu dowiesz, jak dobrze znasz tematykę edukacyjną SKO.

3. Spędzisz miło czas.

4. Pomożesz swojej szkole w zdobyciu punktów w „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli”.

5. Otrzymasz dyplom „Mistrza wiedzy SKO” :-).

W przygotowaniach do rywalizacji pomoże Ci specjalnie przygotowywany sylabus. Znajdziesz w nim zagadnienia, które mogą pojawić się na teście oraz wskazówki, gdzie szukać potrzebnych informacji.

„Test wiedzy SKO” będzie trwał 7 dni. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę, możesz do niego przystąpić więcej niż 1 raz. Wystarczy, że za każdym razem wpiszesz nową nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie kolejne pytania. Im więcej razy rozwiążesz test, tym więcej się nauczysz. I o to chodzi :-).

Ważne: test będzie można rozwiązać korzystając z wielu popularnych przeglądarek internetowych za wyjątkiem przeglądarki Internet Explorer.

Jak uważasz, dlaczego jeszcze warto wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”? Koniecznie napisz o tym w komentarzu :-).

Lokatka i Hatetepes

 

60
Dodaj Komentarz
  • 22
  • 19
  • 13
Komentarze