20.01.2022

11 lat Szkolnych Blogów

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kiedy w 2011 roku opublikowaliśmy pierwszy wpis, nie przypuszczaliśmy, że będzie to początek wspaniałej przygody, która potrwa wiele kolejnych lat. Przez ten czas platforma rozwijała się, dołączały kolejne szkoły oraz wielu Nauczycieli-Opiekunów SKO chcących podzielić się z innymi swoją pasją do edukacji, zyskiwaliśmy coraz więcej fanów SKO – uczniów, rodziców, a nawet całe rodziny.img

SzkolneBlogi.pl stały się dla nas źródłem ogromnej wiedzy o tym, co dzieje się w Waszych szkołach. To dzięki Wam i prowadzonym przez Nauczycieli-Opiekunów SKO blogom każdego dnia obserwujemy, jak rozwijają się Wasze szkoły, jak zdobywacie nowe umiejętności, z czym się zmagacie i co sprawia Wam największą radość. 

Cieszymy się, że na naszych oczach dzieje się wyjątkowa historia, w której najważniejsza jest satysfakcja z sukcesów, które odnosicie – nawet tych najmniejszych. Jak udowadniacie, że oszczędzanie może odnosić się do wielu aspektów życia (np. ekologii, zdrowia, odżywiania), pokazujecie, że cyberbezpieczeństwo nie ma dla Was tajemnic, a przedsiębiorczość to cecha, która opisuje wielu SKO-wiczów.

Dziękujemy za wszystkie komentarze, oddane głosy, uśmiechnięte buźki :-) i pozytywną energię, którą się z nami dzielicie!

Jak zawsze Czekamy na Was na blogu SKO :-)

 

Lokatka i Hatetepes

Fot.pixabay.com

53
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 8
  • 9
Komentarze