07.09.2021

10 tys. zł czeka! Ostatnie dni głosowania internautów!

Trwa głosowanie internautów na najlepszą prezentację w „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli”. O tym, która ze szkół zdobędzie 10 tys. zł zadecydują internauci.

Ciekawi Cię, jakimi aktywnościami chwalą się szkoły? Wszystkie prezentacje możesz obejrzeć na stronie imgwww.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycja-2020-2021/. Pod każdą pracą konkursową wyświetlają się cząstkowe wyniki, dzięki czemu możesz sprawdzić szanse szkół na wygraną.

Pamiętaj, że głosowanie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Koniecznie przekaż tę informację członkom swojej rodziny, znajomym oraz wszystkim osobom, które chcą mieć wpływ na to, kto zdobędzie Nagrodę Internautów.

Szczegółowa instrukcja głosowania znajduje się we wpisie Głosujemy na najlepszą prezentację szkoły!

WAŻNE: W ciągu 1 godziny od kliknięcia przycisku „Głosuj” logujemy się na skrzynkę e-mail, której adres podaliśmy w formularzu głosowania, a następnie klikamy w link weryfikacyjny. Jeśli mail z linkiem weryfikacyjnym wysłanym z adresu noreply@pkobp.pl nie pojawi się w skrzynce odbiorczej należy sprawdzić inne katalogi np. spam. Głosy, które nie zostaną potwierdzone poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny nie będą zaliczone. Głosy można oddawać do 10 września 2021 r.

My kibicujemy wszystkim szkołom, a Ty? Daj znać w komentarzu :-).

Lokatka i Hatetepes

 

17
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 8
  • 12
Komentarze