1 2 3 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
2
Blog SKO

KSP Oleśnica

KSP Oleśnica

Katolicka Szkoła Podstawowa z Oleśnicy wita na stronie szkolnych blogów. Jesteśmy małą szkołą, ale wielką duchem i zaangażowaniem. Cieszymy się, że dołączyliśmy do Was. Na blogu będziemy informowali o działalności SKO oraz wydarzeniach z życia naszej szkoły. Wiele się u nas dzieje, realizujemy dużo projektów i programów, rozwijamy nasze zainteresowania, chętnie bierzemy udział w akcjach i konkursach, dbamy o środowisko oraz podejmujemy działania z własnej inicjatywy.

"W królestwie sprytu"

Zapraszam uczniów klas 4 - 6 do wzięcia udziału w konkursie "W królestwie sprytu".

14

Konkurs na najlepsze zdjęcie z ferii zimowych – FINAŁ

Niedawno zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie z ferii zimowych. Należało przesłać zdjęcie, na którym ukazaliście, jak ciekawie spędziliście ten wolny czas. Organizatorem konkursu była znana nam wszystkim firma Slam Poland – pomysłodawca akcji ekologicznej „Stań po Zie ...

10

Czysta ziemia, pachnący las - na wiosenne porządki nadszedł czas

21 marca z okazji Pierwszego Dnia wiosny w naszej szkole została przeprowadzona akcja edukacyjna pod hasłem: "Czysta ziemia, pachnący las - na wiosenne porządki nadszedł czas".

6

Co w trawie piszczy?

Nadeszła wiosna, a my - Jednostka Badawczo-Detektywistyczna - postanowiliśmy sprawdzić, co w trawie piszczy.

12

Ekoakcja na Dzień Ziemi

W związku z nadchodzącym „Dniem Ziemi – 2014” zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w II edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „Oddaj zużyty telefon komórkowy – odbierz nowy aparat fotograficzny”.

4
1 2 3 następna ostatnia