23.10.2018

Reprezentowaliśmy Szprotawę na Gali SKO w Warszawie

październik 2018

19 października 2018r. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła sie uroczysta Gala finałowa Konkursu dla Opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej w której uczestniczyła Opiekunka SKO z naszej szkoły - Monika Twardziak-Kocik wraz z Dyrektorem 1. Oddziału PKO BP w Szprotawie - Panem Czesławem Szczepanikiem i Opiekunem z ramienia PKO BP w Szprotawie - Panią Urszulą Langier.

imgimg

Galę poprowadził Pan Maciej Kurzajewski - znany prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy.

imgimg

Pan Dyrektor postarał się także o autograf Pana Macieja z pięknymi pozdrowieniami dla naszych uczniów.

img

Opiekunka SKO odebrała z rąk Wiceprezesa Zarządu PKO BP - Pana Jana Emeryka Rościszewskiego oraz Pani Małgorzaty Kocoń - dyrektora Biura Młodego Klienta w PKO Banku Polskim Złotą Odznakę.

imgimgimgimg

Po części oficjalnej wysłuchaliśmy wykładu na temat nowych technologii zaprezentowanego przez Yurija Drabenta, współtwórcę agencji social media "Lubię to".

imgimg

Następnie przeszliśmy do jednej z sal warszawskiej giełdy. Mogliśmy zobaczyć dzwon służący do obwieszczania początku i zakończenia sesji. Obejrzeliśmy również krótką prezentację na temat historii warszawskiej GPW.

imgimgimgimg

Bardzo dziękujemy Organizatorom za wysokie odznaczenie naszej szkoły i możliwość uczestnictwa w tak wspaniałej uroczystości.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Organizatorom za miłą atmosferę oraz niezapomniane chwile, które dane nam było przeżyć w Stolicy.

Ze swojej strony chciałabym bardzo gorąco podziękować Dyrekcji  za wsparcie i pomoc w realizacji wszystkich działań, oraz naszym opiekunom z ramienia PKO BP w Szprotawie -  Dyrektorowi - Panu Czesławowi Szczepanikowi oraz Pani Uli Langier, Ewelinie Radziszowskiej oraz Basi Dudek za nieocenioną pomoc i współpracę w zakresie edukacji ekonomicznej uczniów. Podziękowania należą się także uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły, którzy codziennie poświęcają swój wolny czas na odwiedziny naszego Dwójkowego Bloga.

Ta nagroda jest również dla Was.

Opiekun SKO - Monika Twardziak-Kocik :)

81
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 1
  • 3
Komentarze