Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
" Mistrzem oszczędzania "został Krzysztof Fitrzyk uczeń kl. IIb, który zaoszczędził w roku szkolnym 500,00zł, natomiast II miejsce zajęła uczennica kl.III Wiktoria Bodek, zaoszczędziła nie wiele mniej, bo 460,00zł.Gratulujemy!!!
ZAKOŃCZYLIŚMY AKCJĘ ZBIERANIA UŻYWANYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH W RAMACH KRAJOWEGO KONKURSU EKO SZKOŁY. DO P.B. BACHAJ PRZYNIESIONO 145 APARATÓW. A OTO PIĘKNE, DORODNE DRZEWO...
Franek