Witaj
na platformie blogowej Szkolnych Kas Oszczędności
Załóż blog swojej szkoły, pokaż nam jak oszczędzasz i wygrywaj nagrody! Dzięki wirtualnej kronice zaoszczędzisz czas i pieniądze. A przecież o to chodzi w SKO! Zobacz jakie to proste! więcej
Najnowsze wpisy na blogach
-
Biel i czerwień, piękne galowe stroje i podniosły nastrój towarzyszył uczniom z klas I-III podczas apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, który odbył się w piątek 8 listopada. Apel przygotowała klasa IIIa.
6
-
-
Emilka, Madzia, Julka, Wiktoria, Michał i Mateusz w piątkowy poranek ćwiczyli efektywną współprace.
39
-
-
Po różnych zawirowaniach mogliśmy przeprowadzić apel SKO podsumowujący pracę w miesiącu oszczędzania. Zobaczcie zdjęcia
39
-
...dla najbardziej aktywnych SKO-wiczów!
105
-
Zachęcamy każdego - uczniów naszej szkoły, ale też osoby niezwiązane ze szkołą - do wykonania kartek świątecznych. Kartka ma być składana i mieć tylko stronę tytułową, nie piszemy życzeń. Kartki te zostaną przekazane do sprzedaży. Zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność statutową POL ...
40
FRANEK