1 2 następna ostatnia


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Piękna strona matematyki

Choć na co dzień matematyka (zwana często po prostu "matmą") sprawia, że zasycha nam w gardle , a na samą myśl o pracy domowej z tego przedmiotu wielu uczniów miewa bóle brzucha... to nie można zaprzeczyć, że jest też królową nauk!. Wielu uważa ją także, za formę sztuki. Dlaczego? Zobaczcie jakie kr ...

35

Rozpoczynamy wielkie odliczanie!

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia kolejnej edycji konkursu "SKO Blog Miesiąca". Od ubiegłego roku szkolnego zasady rywalizacji uległy małym zmianom. Koniecznie zapoznajcie się z nowym regulaminem!

38

Konkurs SKO - prezentacja SP 3 w Górze!

Dziś przedstawiamy naszego ostatniego finalistę Konkursu SKO 2012/2013. Poznajcie SKO-wiczów z Góry. Zapewniamy, że warto było poczekać aby dowiedzieć się jak radzili sobie w ubiegłym roku szkolnym.

12

Konkurs SKO. Poznajcie SKO-wiczów ze Skwierzyny!

Uzbierali 233 kg kasztanów, 100 kg żołędzi, a także ratowali kasztanowce. Kto to taki? Zapraszamy do lektury prezentacji SKO-wiczów ze Skwierzyny!

8

Konkurs dla SKO - zapraszamy do zapoznania się z prezentacją szkoły w Michowicach!

Długo by szukać tytułu, którego nie zdobyli czy konkursu SKO, którego już nie wygrali. SKO-wicze z Michowic to prawdziwi profesjonaliści. Jeśli chodzi o zdobyte nagrody to prawdziwi SKO-wi „recydywiści”:)

25

Konkurs dla SKO - zapraszamy do zapoznania się z prezentacją szkoły w Długiem!

Czy matematyka jest jadalna? W wydaniu SKO-wiczów z miejscowości Długie na pewno jest smakowita! Z rokiem szkolnym przywitali się w biretach, które założyli na czas uroczystości Pasowania na Ucznia. Równie profesjonalnie podeszli do pozostałych działań, które zorganizowali w ramach SKO.

13

Konkurs dla SKO prezentacja SKO-wiczów z Celestynowa!

Ciąg dalszy niecodziennych inicjatyw. Ci uczniowie przez cały rok szkolny popularyzowali SKO, rozwijali swoją przedsiębiorczość i współpracowali ze społecznością lokalną. Udało im się nawet wziąć udział w pierwszej dziecięcej sesji swojej gminy. SKO-wicze z Celestynowa zapraszają do lektury ich prez ...

10

Konkurs dla SKO - zapraszamy do zapoznania się z prezentacją szkoły w Koźli!

Ta szkoła żyje SKO. Choć uczęszcza do niej niewielu uczniów, SKO-wicze z Koźli codziennie udowadniają, że w programie szansę mają także małe podstawówki z niedużych miejscowości.

7

Konkurs dla SKO - zapraszamy do zapoznania się z prezentacją szkoły w Kośmidrach!

Kolejni finaliści wzbogacili się o prawie 550zł i jednocześnie sprawili, że środowisko stało się czystsze. Wspólnie zabrali prawie 3,5 tony śmieci. Jak to zrobić? Głos oddajemy uczniom Szkoły Podstawowej w Kośmidrach!

9
1 2 następna ostatnia