21.09.2013

Konkurs SKO. Poznajcie SKO-wiczów ze Skwierzyny!

Uzbierali 233 kg kasztanów, 100 kg żołędzi, a także ratowali kasztanowce. Kto to taki? Zapraszamy do lektury prezentacji SKO-wiczów ze Skwierzyny!

Znacie i czytacie Ich bloga. Dzięki Waszym głosom w lutym udało im się zdobyć tytuł „SKO Blog Miesiąca”. Czy Internauci poprą ich także w Konkursie dla SKO? Na wielu szkolnych imprezach, w których uczestniczą również rodzice zawsze starają się promować ideę oszczędzania. Zapraszają przedstawicieli Banku PKO BP, którzy chętnie spotykają się z młodzieżą szkolną oraz nagradzają wielu uczniów za aktywną działalność w SKO.

skwierzyna_konkurs SKO

W tym roku udało im się wystawić sztukę pt. „Szkolna Kasa Oszczędności uczy nas gospodarności, zaradności, wytrwałości i solidności”. Dzieci w humorystyczny, a zarazem pouczający sposób zachęcały do oszczędzania wody, prądu, książek, a także do lokowania swoich oszczędności na książeczkach SKO.

W lutym odbył się Konkurs Bankowy Klas Trzecich, w kwietniu w Ich szkole odbył się XI Turniej Wiedzy Bankowej Klas Szóstych pod hasłem „PKO – ja to wiem!”. Sukcesem zakończyły się także kiermasze bożonarodzeniowe i wielkanocne, które przyniosły SKO-wiczom ze Skwierzyny spory dochód.

Jeśli chcecie dowiedzieć się na czym polegała akcja „Wszystkie kolory świata” oraz jak perfekcyjnie zorganizować „ptasią stołówkę” koniecznie kliknijcie TUTAJ.

8
Komentarze