1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to 86-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Zmiany w konkursie „Blog Miesiąca”!

Drodzy Blogowicze, dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące konkursu „Blog Miesiąca”. W końcu „Szkolne Blogi” tworzymy wspólnie! Dlatego też, od kwietnia dokonamy modyfikacji w regulaminie konkursu. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany Was ucieszą.

9

Wiosna, ach to ty!

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty - śpiewał Marek Grechuta. Dziś, 21 marca. Jak Wy witacie wi ...

20

Konkurs "Świąteczny Sezam" rozstrzygnięty!

Mamy już rozstrzygnięcie Konkursu „Świąteczny Sezam”! 28 lutego Regionalne Komisje ocen z poszczególnych regionów wytypowały zwycięskie szkoły. Wszystkim, którzy wzięli udział w rywalizacji – GRATULUJEMY!

5

Jak zwiększyć oglądalność swojego blogu ?

Jednymi z celów stworzenia Szkolnych Blogów jest propagowanie idei oszczędzania i dzielenia się doświadczeniem między szkołami uczestniczącymi w programie SKO. Zależy nam, żebyście pokazali światu, co robicie na co dzień w Waszych szkołach. To bardzo ciekawe i inspirujące dla innych. My również uczy ...

13

Wyniki pierwszego etapu konkursu na „SKO Blog miesiąca"

Za nami pierwszy etap konkursu na Szkolne Blogi. Przez cały luty mogliście głosować oceniając te, które spodobały wam się najbardziej. W każdym z pięciu etapów nagradzamy wybrane 3 zwycięskie Blogi. Dwa w kategorii najwyżej ocenionych Blogów i jeden w rankingu popularności.

53
1