1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to blisko 90-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

Śpiewamy "SKO to jest to!"

Znacie już naszą piosenkę "SKO to jest to!"? Jeśli jeszcze nie, to zachęcamy was do wspólnego śpiewania z Fasolkami. My już znamy wszystkie słowa na pamięć :) Mamy nadzieję, że i wy zachęcicie swoich nauczycieli i kolegów, do wspólnego śpiewania.

27

Opowieści przy śwince

Dzieci zarówno przedszkolaki jak i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych są częstymi gośćmi Oddziału 6 w Warszawie. Spotkanie zawsze rozpoczyna się przy dużej śwince skarbonce, która zajmuje jedno z centralnych miejsc służąc dzieciom podczas wizyt ich rodziców w placówce.

3

Polubili nas

„Wycieczka do banku? Czemu nie!” Pod takim hasłem Oddział 1 w Łęcznej zaprosił w swoje progi uczniów zaprzyjaźnionej szkoły na bankową lekcję edukacji ekonomicznej. Wszystkim ogromnie podobało się w banku.

3

Skąd się wzięło SKO?

Dawno, dawno, bo prawie sto lat temu... Stanisław Grabski wymyślił sobie, że nauczy dzieci oszczędzać.

9
1