1


Blog SKO

Blog SKO

Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) PKO Banku Polskiego to blisko 90-letni, bardzo kompleksowy i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Na oficjalnym Blogu SKO znajdziesz najnowsze informacje dotyczące programu, konkursy oraz ciekawostki ze świata dziecięcych finansów.

SKO Blog Miesiąca

- laureaci październikowej edycji

52

Co robią lodówki na środku ulicy?

Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.

22

Zrównoważone zakupy – dlaczego czasami lepiej kupić gruszki niż maliny

Czy nasze nawyki zakupowe mogą mieć wpływ na środowisko naturalne? Oczywiście, że tak! Przeczytaj wpis i dowiedz się, jak robić zakupy z głową i zadbać zarówno o swój portfel oraz o zdrowie, jak i o dobro naszej planety :)

26

Chatbot w bankowości – czyli o robocie, który rozmawia z człowiekiem

Śnił Ci się kiedyś świat, w którym roboty i ludzie żyli razem na jednej planecie? Może taka rzeczywistość wydaje Ci się nierealna, a jednak cyfrowe roboty rozmawiają na co dzień z ludźmi i pomagają im załatwiać wiele różnych spraw. W tym wpisie opowiem Ci trochę o chatbotach i przekonasz się, że to, ...

27

Stwórz swój plan oszczędzania pieniędzy

Nowa gra, zdalnie sterowany samolot, a może komputer? Jaki jest Twój cel oszczędzania? Przeczytaj wpis i dowiedz się, w jaki sposób zrealizować swój plan.

19
1