09.04.2024

Zbiórka putych tubek od kleju AMOS

SKO-wicze z ZS-P w Pietrzykowie dbają o ekologie. Dużo działań podejmują i dobrze się z tym czują!!! :)

imgimgimg

22
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 7
  • 0
Komentarze