1 2 3 następna ostatnia

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

ZSP Pietrzyków

ZSP Pietrzyków

AKTYWNE WAKCJE

Podczas wakacji SKO-wicze uczestniczą w półkoloniach letnich w ten sposób spędzają aktywnie czas, o przecież SPORT TO ZDROWIE!!!

1

Podsumowanie II edycji Ogólnopolskiego Konkursu matematycznego

Wiosenna edycja ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Orzeł Matematyczny" została podsumowana. MAMY TROJE LAUREATÓW!!!!

0

Nagroda już u nas!

Kwietniowa nagroda za bloga miesiąca tuż przed wakacjami dotarła do naszej placówki. Już po przerwie wakacyjnej na naszych milusińskich czekac bedą ciekawe konkursy.

0

SKO-wicze uczestniczyli w Warsztatach - Fascynująca Pszczoła

Fascyjuący Świat Pszczół poznali najmłodsi. Warsztaty były bardzo atrakcyjne i ciekawe.

0

Wakacji nadszedł czas

Nadszedł upragniony czas odpoczynku- WAKACJE!!!

3

Cuda Natury- Piękne Pyzdry Nasze

Wychowankowie przedszkola udali się na wycieczkę do Pyzdr. Królewskie miasto wygrało konkurs Cuda Natury. To była ciekawa, edukacyjna wycieczka po urokliwym miasteczku.

0

SKO-wicze przedsiębiorczy podczas Festynu Rodzinnego

Podczas Festynu Rodzinnego SKO-wicze zajeli się promocją SKO oraz przeproawdzili sprzedaż popcornu, w ten sposób uczyli się przedsiębiorczości.

0

WYCIECZKA DO BANKU PKO BP WE WRZEŚNI

zerwiec jest miesiącem SKO-wicza, z tej okazji odbyła się wycieczka do PKO BP we Wrześni. W czasie pobytu w banku, dzieci wzięły udział w różnorodnych zabawach oraz rozwiązywały zadania, które rozwijały umiejętność przeliczania pieniędzy i rozpoznawania banknotów. Odbyły się również sportowe zmagan ...

0

Wyjątkowy mecz koszykówki

Dlaczego ten mecz był wyjątkowy? A mianowicie dlatego, że mecz został rozegrany między drużyną mam, a drużyną uczennic z naszej szkoły. Było wiele emocji i radości. Mecz zakończył się wynikie 10:0 dla drużyny mam. Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje!!!

1
1 2 3 następna ostatnia