02.12.2024

Dzień Misia w naszej szkole

SKO-wicze oraz uczniowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Samorząd Uczniowski przygotował słodkie niespodzianki, a opiekunowie SKO zorganizowali loterię- koło fortuny z drobnymi upominkami.

imgimgimgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 28
  • 29
  • 27