Tydzień dla Bezpieczeństwa
W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się Tydzień Bezpieczeństwa, podczas którego uczniowie klas I–VIII uczestniczyli w różnorodnych zajęciach, warsztatach i rozmowach poświęconych ważnym zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem i odpowiedzialnością. Każdy dzień poświęcony był innej tematyce: 🚦 Poniedziałek – bezpieczeństwo w ruchu drogowym Wtorek – cyberbezpieczeństwo i świadome korzystanie z internetu oraz sztucznej inteligencji Środa – bezpieczne wakacje (nad wodą, w górach i podczas letniego wypoczynku) Czwartek – zdrowie psychiczne i pierwsza pomoc Piątek – odpowiedzialność społeczna, kultura słowa i podsumowanie zdobytej wiedzy Bo bezpieczeństwo zaczyna się od wiedzy i odpowiedzialności, to wspólna sprawa nas wszystkich!
