1 2 3 następna ostatnia


ZSP Kamień Krajeński

ZSP Kamień Krajeński

Witamy na blogu SKO przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kamieniu Krajeńskim. SKO - reaktywacja. Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole ponownie rozpoczęła swoją działalność. Inicjatorką tego przedsięwzięcia była dyrektor PKO BP - oddział w Sępólnie Kraj. pani Daria Zabrocka- Borowicz. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa wprowadzi naszych uczniów w systematyczne, mądre oszczędzanie. Będzie dla nich impulsem do zdobywania pozytywnych nawyków, które wykorzystają w życiu dorosłym.

Akcja dobroczynna dla ucznia naszej szkoły.

PODSUMOWANIE DOBROCZYNNEJ AKCJI - kiermaszu ciast i ciasteczek dla Juliana Tłoka. 12 stycznia br. odbył się ostatni z zaplanowanych terminów sprzedaży ciast. Podczas tej szlachetnej akcji zorganizowanej dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy łącznie 2.391,82 zł 😀. Środki zostały przekazane na konto Fu ...

2

Doradztwo zawodowe w kl. 8

Gościem spotkania była Pani Joanna Binger, która ciekawie opowiedziała uczniom o swojej ścieżce kariery zawodowej. Zajęcia uprzyjemniło wspólne pieczenie ciastek i gofrów.

0

Projekt ,, Dzieciaki rządzą ''

Co piątek uczniowie klasy III A samodzielnie prowadzą zajęcia w ramach w/w projektu. Za nami kolejne, ciekawe lekcje. Dowiedzieliśmy się jak przetrwać w lesie🌳 i poznaliśmy kilka ciekawych gatunków zwierząt🐙.Trenowaliśmy także znajomość tabliczki mnożenia🎲 oraz dodawanie i odejmowanie. Przed nami k ...

0

Dzień puzzli

Dzien puzzli w klasie 2b, wykonane według własnego pomyslu. Dzieciom bardzo podobała się ta forma aktywności.

0

I MISTRZOSTWA SZKOŁY w WARCABACH kl IV-VI

Następnego dnia (19.01.24) pierwsze mistrzostwa rozegrali uczniowie klas IV-VI. Swoje umiejętności poddało próbie 24 graczy. Finał turnieju, do którego zakwalifikowało się 6 zawodników był pełen napięcia. Do ostatniej partii nie wiadomo było, kto zostanie mistrzem. Oto końcowa klasyfikacja: I m ...

0

V MISTRZOSTWA SZKOŁY w WARCABACH kl I-III

Dnia 18.01.2024 odbyły się V Mistrzostwa Szkoły w Warcaby kl I-III. Do zawodów zgłosiło się 47 warcabistów. Niestety choroba niektórym uniemożliwiła start i w dzień zawodów stawiło się 42 zawodników. Turniej odbył się w trzech rundach, w których rozegrano 108 partii. Każdy pojedynek był bardzo emo ...

0

,,Karnawał na Olimpie''

" Karnawał na Olimpie" - to przewodni temat tegorocznego spotkania realizowanego przez klasę V a w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości." Nasze działania związane były z tematyką mitologiczną omawianą przez uczniów w szkole na lekcji języka polskiego i historii oraz trwającym obecnie karnawa ...

0

Ciekawa lekcja

Nowe technologie na lekcji przyrody w klasie IIIA. Nasze ciało, nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Dosłownie zajrzeliśmy do wnętrza naszego 🧠🫀organizmu 🫁🦴i wiele się dowiedzieliśmy.

0

Pakujemy walizki.

Klasa III a potrafi pakować walizki. W ramach innowacji " Lekturki spod chmurki" uczniowie nabyli cenną umiejętność, która niewątpliwie przyda się w życiu.

2

Wycieczki kształcą i cieszą. Popatrzcie

Wycieczka klas czwartych do Włocławka, Golubia-Dobrzynia i Torunia.

0
1 2 3 następna ostatnia