31.10.2022

Od przedszkolaka do ósmoklasisty – z programowaniem za pan brat

EU Code Week w naszej szkole.

W dniach 8-23 października miał miejsce EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania. Nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły już drugi rok z rzędu dołączyli do miliona uczestników tego prestiżowego wydarzenia. W szkole zostały zorganizowane zajęcia związane z kodowaniem i programowaniem. Wydarzenie zaznaczone na mapie inicjatyw z całej Europy zostało zatytułowane “Od przedszkolaka do ósmoklasisty - z programowaniem za pan brat”. W aktywnościach doskonalących umiejętności cyfrowe brały udział zarówno dzieci z oddziałów zerowych jak i uczniowie z klas I-VIII szkoły podstawowej. 

Nasi uczniowie podeszli do wykonywania zadań z ogromnym zaangażowaniem. Wykazali się pomysłowością, kreatywnością, a także wytrwałością. Jako społeczność szkolna cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do puli wszystkich aktywności w tym wspaniałym wydarzeniu.  

img

img

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 8
  • 14
Komentarze