1 2 3 następna ostatnia

Czym jest zero waste?
Dowiedz się, w jaki sposób wprowadzić w swoje życie proste nawyki, które pomogą Ci oszczędzać środowisko i pieniądze.
24
Blog SKO

spmordarka

spmordarka

Szkoła Podstawowa w Mordarce

Test wiedzy SKO

Jak informuje żyrafka Lokatka i pancernik Hatetepes, w tym roku szkolnym odbędzie się test wiedzy SKO. Pozwoli on ocenić Twoją wiedzę w zakresie finansów oraz pozostałych zagadnień opisanych w książeczkach o przygodach Kuby i Kasi Pieniążków.

0

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny". Szanowna Dyrekcjo, Katecheci, Nauczyciele obecnie pracujący i nauczyciele emerytowani oraz pracownicy obsługi szkoły. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Wam wyrazy szacunku i życzyć, by codzienna praca stanowiła źródło satysfakc ...

4

Nowy rok szkolny z nagrodą

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni PKO Banku Polskiemu za przyznanie nagrody III stopnia i Brązowych Odznak w konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Cieszymy się bo nasze SKO nadal się rozwija.

1

Udanych wakacji!

Nauczyciele, dzieci i rodzice zasłużyli na odpoczynek. Zatem odłóżmy komputery i smartfony. Wyłączmy drukarki i komunikatory. Bądźmy przez chwilę offline.

0

Początek astronomicznego lata

Dzisiejsza sobota to najdłuższy dzień w roku 2020.

0

Pojęcia bankowe

Sprawdź czy znasz te pojęcia? Ułóż w odpowiedniej kolejności litery.

0

Alfabet SKO! Litera C.

Czy wiesz, co to jest cashback i na czym polega cyberbezpieczeństwo?

0

Egzamin ósmoklasisty

Przez kolejne trzy dni uczniowie naszej szkoły prezentowali swoją wiedzę na egzaminie z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

0

Kangur Matematyczny online

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach od 28 maja do 5 czerwca.

0
1 2 3 następna ostatnia