1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci etapu grudniowego
49
Blog SKO

spmordarka

spmordarka

Szkoła Podstawowa w Mordarce

Z jaką prędkością porusza się robot?

Uczniowie klasy VIb na lekcji matematyki zmierzyli się z zadaniem polegającym na obliczeniu prędkości, z jaką poruszają się roboty znajdujące się w szkolnej pracowni robotyki. Podczas zajęć zostały wykorzystane następujące roboty: Skribot, Tankbot, Grabberbot, Digbot i Rover.

0

Z wizytą w PKO BP w Limanowej

W dniu 23 listopada klasa Vb odwiedziła bank PKO BP w Limanowej. Podczas wizyty uczniowie dowiedzieli się, jak funkcjonują banki, poszerzyli swoją wiedzę na temat pieniądza, zabezpieczeń na banknotach i co oznaczają skróty m.in. ROR czy NRB.

0

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją tej inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sp ...

2

Nowy rok rozpoczynamy z entuzjazmem

Kolejny rok szkolny rozpoczynamy z nagrodą III stopnia i brązowymi odznakami w konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Jesteśmy z tego powodu szczęśliwi i dziękujemy za docenienie naszej pracy.

2

Dni Matematyki i Nauk Przyrodniczych

W czerwcu bieżącego roku odbyły się w naszej szkole Dni Matematyki i Nauk Przyrodniczych. Uczniowie w trakcie tych dni uczestniczyli w konkursach, różnych warsztatach i pokazach.

0

Systematyczny SKO-wicz

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Systematyczny SKO-wicz"

0

Zrób sobie bryłkę!

Sześcian wykonany metodą origami.

0

Zajęcia z robotyki

Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach grantu „Modelowej Szkoły” projektu HUMINE czwartoklasiści, szóstoklasiści i siódmoklasiści pod opieką pani mgr Grażyny Kunickiej i pani mgr Małgorzaty Warzechy uczyli się, jak zaprogramować roboty.

0
1 2 3 następna ostatnia