1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- etap kwietniowy
5
Blog SKO

spmordarka

spmordarka

Szkoła Podstawowa w Mordarce

Projekty matematyczne uczniów klasy V i VI

Uczniowie na lekcjach matematyki pracowali metodą projektu stosując model STEAM. Wykorzystywali w swojej pracy narzędzia cyfrowe dostępne w naszej szkole dzięki realizowanemu projektowi HUMINE. Kształtowali w ten sposób umiejętność planowania działań, zbierania, porządkowania, analizowania i prezent ...

1

Z wizytą w pracowni PAKT

W kwietniu bieżącego roku uczniowie klasy VIII wraz z wychowawcą panią Ewą Zelek i panią Małgorzatą Warzechą odwiedzili nowo otwartą pracownię PAKT w Tarnowie, czyli Pracownię Aktywnego Korzystania z Technologii. Było to możliwe, gdyż nasza szkoła zakwalifikowała się i uczestniczy w projekcie HUMINE ...

2

Kolejna edycja Testu wiedzy SKO

Sprawdź swoją wiedzę z ekologii, finansów, przedsiębiorczości, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

0

Z jaką prędkością porusza się robot?

Uczniowie klasy VIb na lekcji matematyki zmierzyli się z zadaniem polegającym na obliczeniu prędkości, z jaką poruszają się roboty znajdujące się w szkolnej pracowni robotyki. Podczas zajęć zostały wykorzystane następujące roboty: Skribot, Tankbot, Grabberbot, Digbot i Rover.

0

Z wizytą w PKO BP w Limanowej

W dniu 23 listopada klasa Vb odwiedziła bank PKO BP w Limanowej. Podczas wizyty uczniowie dowiedzieli się, jak funkcjonują banki, poszerzyli swoją wiedzę na temat pieniądza, zabezpieczeń na banknotach i co oznaczają skróty m.in. ROR czy NRB.

0

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją tej inicjatywy jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sp ...

2

Nowy rok rozpoczynamy z entuzjazmem

Kolejny rok szkolny rozpoczynamy z nagrodą III stopnia i brązowymi odznakami w konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Jesteśmy z tego powodu szczęśliwi i dziękujemy za docenienie naszej pracy.

2

Dni Matematyki i Nauk Przyrodniczych

W czerwcu bieżącego roku odbyły się w naszej szkole Dni Matematyki i Nauk Przyrodniczych. Uczniowie w trakcie tych dni uczestniczyli w konkursach, różnych warsztatach i pokazach.

0
1 2 3 następna ostatnia