1 2 3 następna ostatnia

Pytanie na Szkolnych Blogach
Sprawdź swoją wiedzę :)
24
Blog SKO

zsmordarka

zsmordarka

Szkoła Podstawowa w Mordarce

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Każdego dnia środki masowego przekazu informują o wypadkach na polskich drogach, w których giną lub są poszkodowani różni uczestnicy ruchu drogowego. Chcemy i możemy to zmienić.

0

Dzień Seniora

Kolejny już rok nasza szkoła zgłosiła swój udział w akcji „Odblaskowa Szkoła”. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i ...

0

Świetlicowy konkurs Mój odblaskowy plecak

W pierwszych dniach października szkolna świetlica ogłosiła konkurs pt. „Mój odblaskowy plecak”. Zadaniem dzieci było wystrojenie swoich plecaków w odblaski.

0

Odblaskowe ślubowanie pierwszaków

Dzień 14 października 2019 r. był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych wychowanków Szkoły Podstawowej w Mordarce. W tym dniu 33 uczniów zdało swój pierwszy egzamin – „ Ślubowanie” połączone z akcją „ Odblaskowa Szkoła”.

0

Odblaskowy Dzień

W dniu 30 września 2019 r. w naszej szkole został zorganizowany „Odblaskowy Dzień”. Uczniowie zarówno na przerwach jak i na lekcjach nosili odblaski przypominając sobie nawzajem o konieczności stosowania elementów odblaskowych, szczególnie teraz w okresie jesiennym.

1

Odblaskowy konkurs piosenki

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Odblaskowa szkoła”. W ramach promowania bezpieczeństwa na drodze w Oddziale Przedszkolnym dnia 7 października wychowawcy zorganizowali „Odblaskowy konkurs piosenki”.

0

Spotkanie z podróżnikiem - Oman i Emiraty Arabskie

W dniu 3 października naszą szkołę odwiedził podróżnik, który przybliżył dzieciom kulturę krajów arabskich, takich jak Oman i Emiraty Arabskie.

1
1 2 3 następna ostatnia