1 2 3 następna ostatnia

Pytanie Lokatki
Czym zastąpić plastik?
14
Blog SKO

zsmordarka

zsmordarka

Szkoła Podstawowa w Mordarce

Jak spędzić ferie?

W naszym województwie, czyli Małopolsce trwają ferie. Czekamy na śnieg, którego nam bardzo brakuje. Na szczęście wyciągi narciarskie i lodowiska dają radę. Co można jeszcze robić w czasie wolnym?

0

Noc Biologów

Aż 42 uczniów klas siódmych i ósmych naszej szkoły w dniu 10 stycznia 2020 roku uczestniczyło w dziewiątej edycji „Nocy Biologów” zorganizowanej przez Wydział Biologii oraz Centrum Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji nocy biologów były „ ...

0

Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa

W naszej szkole dla oddziału przedszkolnego został zorganizowany konkurs na ,,NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ” – wykonaną w gronie rodzinnym. Celem konkursu było: zachęcenie do spędzania czasu w gronie rodzinnym, a co za tym idzie zacieśnianie więzi rodzinnych i wspólna świetna zabawa.

0

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Każdego dnia środki masowego przekazu informują o wypadkach na polskich drogach, w których giną lub są poszkodowani różni uczestnicy ruchu drogowego. Chcemy i możemy to zmienić.

0

Dzień Seniora

Kolejny już rok nasza szkoła zgłosiła swój udział w akcji „Odblaskowa Szkoła”. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, realizujące ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi pedagogów, rodziców i ...

0

Świetlicowy konkurs Mój odblaskowy plecak

W pierwszych dniach października szkolna świetlica ogłosiła konkurs pt. „Mój odblaskowy plecak”. Zadaniem dzieci było wystrojenie swoich plecaków w odblaski.

0

Odblaskowe ślubowanie pierwszaków

Dzień 14 października 2019 r. był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych wychowanków Szkoły Podstawowej w Mordarce. W tym dniu 33 uczniów zdało swój pierwszy egzamin – „ Ślubowanie” połączone z akcją „ Odblaskowa Szkoła”.

0
1 2 3 następna ostatnia