14.10.2021

Jesteśmy w szkole!

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą szkołę!

Szczęśliwie wróciliśmy do nauki w szkole. Od początku roku bardzo dużo się u nas dzieje. Od maja br. nasza szkoła uczestniczy w projekcie HUMINE – Małopolskim Laboratorium Edukacji Cyfrowej jako tzw. szkoła modelowa. Jesteśmy jedną z 22 szkół podstawowych i liceów ogólnokształcących Małopolski, które realizują projekt wspólnie ze Stowarzyszeniem „Miasta w Internecie” https://mwi.pl/. Nauczyciele pracują z uczniami metodami aktywnymi m.in. metodą STEAM, metodą odwróconej klasy oraz stosują TIK. Uczniowie realizują różnorodne projekty zdobywając nową wiedzę i umiejętności. Wykazują się przy tym niezwykłą kreatywnością, pomysłowością i wytrwałością. Dzięki nauczycielom i uczniom powstał filmik promujący naszą szkołę. Serdecznie zachęcamy do jego  obejrzenia.

 

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 1
  • 5