08.09.2023

Szanowni Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice

    Szanowni Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice,  już po raz drugi chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego działania na rzecz naszej szkoły.

    Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej akcji „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” zorganizowanym przez sklepy Lidl. Tegoroczna akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023 r. Polega ona na zebraniu największej ilości TALENCIAKÓW. Jak tego dokonać? Wystarczy zrobić zakupy w sklepie LIDL za 50 złotych zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.
         Zachęcamy do włączenia się w akcję nauczycieli, rodziców, uczniów, przyjaciół, a także znajomych. Razem możemy zebrać dużą ilość TALENCIAKÓW i wygrać atrakcyjne nagrody dla naszej szkoły.
       
      Zebrane TALENCIAKI w formie papierowej prosimy przynosić do świetlicy szkolnej do p. Pauliny Olszewskiej lub samodzielnie skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do naszej szkoły.
 
                            Aby to zrobić, prosimy kliknąć w link:
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Nasza Szkoła bierze udział w akcji SZKOŁY TALENTÓW2 pełne Dołącz do akcji zbierania TALENCIAKÓW Wejdź na www.lidl.pl/szkoly isprawdź, jak wesprzeć naszą szkołę SZKOLY TALENCIAK TALENTÃW SZKOŁY COLY ENTOW & Saczególy itegulamin akeji dastepne A szkoly.”
41
Dodaj Komentarz
  • 25
  • 31
  • 24
Komentarze