25.03.2018

MAM TALENT

Każdego roku w marcu w naszej placówce odbywa się konkurs "Mam Talent". Wzorem dla konkursu jest słynny telewizyjny program o tym samym tytule, z tą tylko różnicą, że w naszych zawodach wszyscy uczestnicy otrzymują atrakcyjne nagrody, ufundowane przez znakomitych Sponsorów szkoły.

W tegorocznej edycji konkursu scenę zdominowała gimnastyka artystyczna. Wśród uczestniczek wyróżniły się Agnieszka Wosik i Zuzanna Kalinowska, które zaprezentowały wyjątkowo trudne układy choreograficzne. W kategorii piosenka wielkich emocji dostarczyły widzom występy wokalne Joanny Jędrzejczyk i Kornelii Krzemińskiej. Do zabawy porwała też Klaudia Tarabasz, śpiewając piosenkę Oczy zielone. Poza tym była zumba, recytacje, wspólny taniec do melodii Makarena. Na scenie zaprezentowały się gwiazdy tańca towarzyskiego: Julia Mulawa i Krystian Napierała. Publiczność  reagowała żywiołowo, wspierając każdego uczestnika.

imgimgimgimgimgimg

Jury nie miało łatwego zadania, po gorących obradach nagrodę główną przyznano Agnieszce Wosik - składa się na nią czek pieniężny, sprzęt grający i talon do McDonald's. Nagrodę specjalną za odwagę otrzymał  Dominik Chlebowski. Pozostali uczestnicy także otrzymali atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców (czeki i słodycze), Oczyszczalnię Ścieków Gubin-Guben (sprzęt grający), Restaurację McDonald's-Gubin (zestawy Happy Meals i lody), Halinę Polańską (treningi personalne), Właścicieli restauracji Onyx (desery), Annę Spalle - Salon Fryzjerski (modne uczesania), Magdalenę Rodziewicz - Salon Fryzjerski (strzyżenie), Gubiński Dom Kultury (profesjonalne nagranie płyty).

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu uczestników i organizatorów.

Do zobaczenia za rok, a będzie to ważny jubileusz - dziesiąta już edycja naszego szkolnego konkursu 

0
Dodaj Komentarz
  • 23
  • 12
  • 16