1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Złotówa Gubin

Złotówa Gubin

Witajcie na blogu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gubinie. Pragniemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO oraz z wydarzeniami z życia szkoły. Zachęcamy gorąco do odwiedzania. Czytajcie, komentujcie i głosujcie na naszego bloga! Za wszystkie komentarze i sugestie serdecznie dziękujemy :)

Odwiedziliśmy Warszawę

W dniach 08-11.04.2019 r. odbyliśmy pierwszą w historii Szkoły Podstawowej nr 1 wycieczkę do stolicy.

5

II Turniej SKO

02 kwietnia gościliśmy uczniów pięciu szkół z miasta i gminy Gubin, którzy rywalizowali ze sobą w II Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Oszczędzaniu.

3

Uwaga - Konkurs na Hasło o oszczędzaniu

UWAGA - Układamy Hasło o oszczędzaniu!!!

6

Już wkrótce kolejny turniej SKO

Szykujemy się do turnieju!

4

W Karczmie Taberskiej

05 marca chętni uczniowie należący do SKO wybrali się na wycieczkę do Janowca, by uczestniczyć w zajęciach ”Akademii cioci Joli” pt. „Od ziarenka do bochenka”.

4

Tropem Wilczym

Grupa ośmiu uczniów należących do SKO wzięła udział w biegu pamięci żołnierzy niezłomnych.

1

Dzień cytryny w naszej szkole!

7 lutego 2019r. nasze 6 latki obchodziły dzień cytryny. W tym dni królował kolor żółty. Podczas zajęć przedszkolaki poznały wygląd, zapach, i smak cytryny. Największą atrakcją był eksperyment cytrynowy - zaczarowany obrazek - malowanie sokiem z cytryny po kartce, a po jej wyschnięciu prasowanie obra ...

2

Najlepsi w naszej szkole

Pod koniec I semestru najlepsi uczniowie w naszej szkole zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor do gabinetu w którym to wręczone zostały im wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce. Gratulujemy!!!

1

Kolejni w SKO

Witamy kolejną osobę w SKO.

9
1 2 3 następna ostatnia