07.04.2018

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Oszczędzaniu

Turniej Wiedzy o Oszczędzaniu

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Oszczędzaniu

 

     W dniu 28 marca 2018r. odbył się „I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Oszczędzaniu”. W Turnieju mogli brać udział uczniowie należący do Szkolnych Kas Oszczędności. Gospodarzem turnieju była nasza szkoła. Do wspólnych potyczek zaprosiliśmy szkoły miejskie i gminne. W turnieju brała udział: Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa w Grabicach, Szkoła Podstawowa w Starosiedlu i Szkoła Podstawowa nr 1, czyli My. Turniej odbył się w auli szkoły. W jury zasiadła dyrekcja szkoły, pani pielęgniarka i pracownik banku. Nasi opiekunowie wymyślili wiele ciekawych zadań, które nas zaskakiwały i z którymi przyszło się nam zmierzyć. Nie brakowało zadań związanych z ekologią i ochroną środowiska. Najbardziej podobało się nam ostatnie zadanie, które polegało na zrobieniu różnych zakupów w pobliskim markecie za określoną sumę pieniędzy i w określonym czasie. Najlepszą drużyną turnieju okazała się Szkoła Podstawowa z Grabic zdobywając 45 punktów. Nasza szkoła zdobyła czwarte miejsce. Organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie wyszedł z imprezy z pustymi rękoma. Każdy uczestnik (a było nas 12 osób) otrzymał w nagrodę pamięć przenośną oraz wiele dodatkowych gadżetów. Wszyscy uczestnicy i ich opiekunowie dobrze się bawili i zadeklarowali chęć uczestnictwa w podobnej imprezie w przyszłym roku.imgimgimgimgimgimgimgimgSKO - To jest to!!!

 

4
Dodaj Komentarz
 • 19
 • 9
 • 10
Komentarze
 • ZSBratian
  ZSBratian
  77.87.xxx.xxx
  2018-05-05 20:18 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  🌷🌷🌷 Z wiosenną wizytą wpadamy i gorąco Was pozdrawiamy!🌷🌷🌷

 • sp2wszprotawie
  sp2wszprotawie
  83.18.xxx.xxx
  2018-04-20 11:38 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  Przesyłamy Wam słoneczne pozdrowienia ze Szprotawy.
  Przypominamy i gorąco zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO na torbę ekologiczną organizowanym przez naszą szkołę. Więcej informacji: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/dwojkaszprotawa/o/

 • MironaSKOWilkowo
  MironaSKOWilkowo
  178.36.xxx.xxx
  2018-04-14 14:25 | Temat: SKO Wilkowo
  ODPOWIEDZ

  Miłej soboty blogowi przyjaciele.Pozdrawiamy z Mazur:)

 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  37.7.xxx.xxx
  2018-04-08 09:23 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Brawo WY! Pozdrawiamy ze słonecznych Mazur.