19.02.2020

Zabawa choinkowa w naszej szkole

W dniu 11 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów szkoły podstawowej. Młodsi uczniowie bawili się w godzinach od 15.00 do 17.30, starsi zabawę rozpoczęli o 17.00 i zakończyli o 20.30. 

Organizacją zabaw oraz oprawą muzyczną zajęli się uczniowie klasy VIII. Przed zabawą każdy mógł skorzystać z okazji i zadedykować piosenkę wybranym osobom, a próśb było tak wiele, że prowadzący mieli problem ze spełnienim wszystkich życzeń.

W trakcie tańców odbył się konkurs na najpiękniejszy kostium choinkowy.

W grupie młodszej na podium stanęli: Lena, Adam oraz Gabriel.

OTO ONI

img

W grupie starszej wyróżnieni zostali: Gabriela, Nikodem i Szmon

img

Podczas zabawy dzieciaki wspólnie tańczyły  "Belgijkę", bawiły się w "chusteczkę hawtowaną" oraz wymyślały różne układy choreograficzne.

Wszyscy bawili się wspaniale do samego końca.

imgimgimgimg

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 5
  • 16