1 2 3 następna ostatnia

Czy monety i banknoty można kolekcjonować?
Przeczytaj wpis i poznaj ciekawostkę jaką dla Ciebie przygotowałam.
25
Blog SKO

Zespół Szkół w Niebocku

Zespół Szkół w Niebocku

Uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Konstytucji 3 maja

Uchwalona 3 maja 1791 roku na Sejmie Czteroletnim ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną konstytucją. W tym roku obchodzimy 230. rocznicę jej ustanowienia. Chcąc podkreślić wagę tego narodowego święta nasi uczniowie uc ...

0

Po raz piąty napełniliśmy serduszko nakrętkami

Drodzy Nasi Darczyńcy! Pragniemy Was poinformować, że włączyliśmy się do kolejnej akcji pomocowej. Chcielibyśmy wspierać wszystkich najbardziej potrzebujących, ale tym razem takiego natychmiastowego uzupełnienia „nakrętkowego” potrzebował Kacperek z Humnisk, aby rozpocząć bardzo kosztowną rehabili ...

0

Dzień Kobiet

Tak uczcili Dzień Kobiet młodsi i starsi uczniowie z naszej szkoły. Zapraszamy na film. A w klasach I‑III w Dniu Kobiet także było miło… https://www.youtube.com/watch?v=KuRJETaD4Qo

0

Konkurs — „Rzeźba ze śniegu”

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w konkursie “Rzeźba ze śniegu”. Mamy nadzieję, że wspólna zabawa dała Wam wiele radości i pozwoliła odpocząć od zajęć przy komputerze. Komisja miała olbrzymi problem, ponieważ wszystkie rzeźby są fantastyczne, pomysłowe i niepowtarzalne. ...

0

Dzień patrona szkoły — Władysława Jagiełły

Tegoroczne obchody dedykowane wszystkim uczniom miały charakter projektowy i konkursowy. Uczniowie klasy I wykonywali książeczki o królu Władysławie i królowej Jadwidze. Uczniowie klasy II rysowali zamki — charakterystyczne budowle z czasów panowania Jagiełły. Uczniowie klasy III wykonali puzzle o t ...

0

Nowi czytelnicy w naszej szkolnej bibliotece

25 lutego uczniowie klasy I zostali dołączeni do grona nowych czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystego przyjęcia i pasowania na czytelnika dokonały najstarsze uczennice naszej szkoły z klasy VIII przebrane za różne bajkowe postacie. Nie tak łatwo było zasłużyć sobie na miano czytelnika. Na pierw ...

0

Uroczyste pasowanie i ślubowanie pierwszoklasistów

Takie mamy nietypowe i trudne czasy, że nawet uroczystości z kalendarza szkolnego muszą czasem odbywać się w innym, niż zaplanowanym terminie. Tak też było z uroczystością ślubowania i pasowania pierwszoklasistów.Nie zmieniło to jednak podniosłej atmosfery uroczystości, a dzieciom sprawił ten dzień ...

0

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka jest jednym z najpiękniejszych dni w roku. Wtedy to wnuczęta biegną do swoich ukochanych babć i dziadków z laurkami, kwiatami i czekoladkami, aby wyrazić wobec nich wdzięczność za bezinteresowną miłość, serdeczność i częstą opiekę. W tym roku uczniowie naszej szkoły oraz dz ...

0

Ciągle Pomagamy! „Serduszko nakrętkowe” zapełnione po raz czwarty!

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten świat Nie zginie nigdy dzięki nim.” O czyniących dobro, do których należy nasza szkolna społeczność w łączności z lokalnym środowiskiem, należy mówić nieustannie, ponieważ stale potrzebujemy przykładów ludzi, dla których dbałość ...

2

Podziękowanie dla całej społeczności szkolnej za udział w akcji „Pomoc dla Dziecięcego Hospicjum”

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Akcja „Pomoc dla Dzieci z Podkarpackiego Hospicjum” pod tegorocznym hasłem: „Gdziekolwiek jesteś – w świat ślij promienie dobra”, została zakończona, a zebrane dary przewiezione do miejsca docelowego. Fundacja „Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci”Nasi uczn ...

2
1 2 3 następna ostatnia