1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkół w Niebocku

Zespół Szkół w Niebocku

Spotkanie z pracownikami banku

14 czerwca odwiedziła zerówkę Pani Dominika Kruczek-Szałajko z PKO BP w Brzozowie. Pani Dominika w przystępny sposób wyjaśniły uczniom słownictwo bankowe, uczniowie mogli też zobaczyć nominały poszczególnych polskich banknotów począwszy od banknotu 10 zł, a skończywszy na banknocie 500 zł. Poznały ...

0

"CZY WARTO OSZCZĘDZAĆ...?" UCZNIOWIE Z WIZYTĄ W BANKU

W dniu 14 czerwca br. SKO-wicze wybrali się z opiekunami na wycieczkę do banku PKO BP w Brzozowie. Dla niektórych uczniów była to pierwsza wizyta, toteż zainteresowanie nowym obiektem było duże. Pani kierownik Justyn Kobiałka oprowadziła nas po banku i opowiedziała o pracy wykonywanej w placówce. Uc ...

1

Test wiedzy SKO

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w teście wiedzy SKO, zorganizowanym przez PKO Bank Polski. Aby wziąć udział w konkursie należało zalogować się na stronie internetowej PKO Bank Polski, podając kod szkołyi odpowiedzieć na 10 pytań. Uczniowie klasy IV, V i VI przystąpili do testu i otrzymali tytu ...

0

Piknik Rodzinny za nami!

Piknik Rodzinny to bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły, tym bardziej, że przez dwa lata pandemii rzadko trafiały się okazje do organizowania większych spotkań z lokalną społecznością na żywo.5 czerwca br. udało nam się zorganizować taką integracyjną imprezę przy współpracy całej szkolnej społeczn ...

0

KONKURS POD HASŁEM: „SZKOLNE POTYCZKI MATEMATYCZNO-EKONOMICZNE Z SKO” OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Dnia 9 maja odbył się Szkolny Konkurs pod hasłem: „SZKOLNE POTYCZKI MATEMATYCZNO-EKONOMICZNE Z SKO” dla uczniów z klasy trzeciej, czwartej, piątej i szóstej. Należało wykazać się znajomością banknotów i monet, umiejętnością przeliczania i porządkowania pieniędzy oraz umiejętnością rozwiązania zadań. ...

0

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU SKO „Co chcę kupić za zaoszczędzone pieniądze?”

Z przyjemnością informuję, że konkurs „Co chcę kupić za zaoszczędzone pieniądze?”" został rozstrzygnięty. Jury miało bardzo trudne zadanie. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce: Gabriela Mazur II miejsce: Filip Oleniacz III miejs ...

0

Spotkanie z pracownikami banku

27 maja odwiedziły naszą szkołę panie pracujące w brzozowskim oddziale banku PKO BP. Po powitaniu gości przez panią wicedyrektor Renatę Sieńczak wszyscy uczniowie z klas I‑III mieli możliwość uczestniczyć w ciekawej prelekcji, połączonej z konkursami i quizami na temat bankowości. Dyrektor oddziału ...

1

Wyniki szkolnego konkursu plastyczno-językowego

W ubiegłym tygodniu szkolny konkurs plastyczno-językowy dla klas I‑IV „An English word in my world” — II edycja został rozstrzygnięty. Uczestnicy przygotowali wspaniałe prace. Komisja konkursowa oceniła pomysłowość i oryginalność, estetykę wykonania prac oraz poprawność treści w języku angielskim. ...

0

Wyprawa do przysiółka Ćwierci i na Małą Stronę- cd. innowacji kl. II

Początek najpiękniejszego miesiąca w roku powitał nas ciepłą i słoneczną pogodą, a przyroda, która wręcz wybuchła zielenią i kwieciem jeszcze bardziej zachęciła nas do spaceru na świeżym powietrzu. Nie zwlekając więc dłużej, w czwartkowe przedpołudnie 5 maja, rozpoczęliśmy kolejny etap naszej innowa ...

0

Akademia w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W tym roku obchodzimy 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Aby uczcić to państwowe święto, uczniowie klasy IV przygotowali uroczystą akademię. Poprzez prezentację okolicznościowego przedstawienia, uczniowie nie tylko przypomnieli doniosłość tego historycznego wydarzenia, ale zwrócili t ...

0
1 2 3 następna ostatnia