1 2 3 następna ostatnia

Park kieszonkowy – niewielka wyspa zieleni w dużym mieście
Park kieszonkowy (z ang. pocket park) to po prostu niewielki park. Tego typu przestrzenie zazwyczaj można spotkać w dużych miastach. Zlokalizowane są w pobliżu osiedli, na których brakuje terenów zielonych.
3
Blog SKO

Zespół Szkół w Niebocku

Zespół Szkół w Niebocku

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, odkrywania talentów, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klasy III uczestniczyli w jego obchodach, rozpoczynając w tym dniu klasową innowację pedagogiczną pt. „Kalendarz Świąt Nietypowych ...

1

Podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół w powiecie Brzozowskim

15 września 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Brzozowie odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok 2022/2023. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w zawodach sportowych. Byli to: Błażej Żak - lekkoatletyka - rzut pi ...

1

Rajd i kiełbaski!

13 września był pięknym i słonecznym dniem przypadającym na końcówkę tegorocznego lata. To ten dzień klasy 6 i 7 wraz z wychowawcami wybrały na pieszą wędrówkę polnymi i leśnymi ścieżkami do Grabówki. Była to świetna okazja, aby spędzić aktywnie czas wśród rówieśników na świeżym powietrzu. Młodzież ...

1

Nowy rok szkolny 2023/24

Witamy po wakacjach! 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wszystkim naszym uczniom życzymy wielu sucesów i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów!

0

POZNAJ   MOC   OSZCZĘDZANIA  W   SKO

Szkolne Kasy Oszczędności to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej. Od pokoleń zachęcamy najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów.Dzięki udziałowi w programie dziecko: - nauczy się dysponować swoimi pieniędzmi i świadomie oszczędzać, - zdobędzie wi ...

0

Wakacyjny Konkurs fotograficzny!!!

SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu zaprasza do wzięcia udziału w 5. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego☀️ Lato z SKO🚣‍🏄‍🚵‍😍 https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-sp-orzysz/zapraszamy-do-5-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-fotograficznego/

1

Panie z Banku PKO na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym "Dzieci Gór i Dolin"

25 czerwca odbył się XVII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Dzieci Gór i Dolin". Młodzież oraz dzieci z naszej szkoły tańczące w zespole "Kalina" byli gospodarzami festiwalu. Oprócz nich udział wzięło 6 zespołów z różnych części Europy. Zaprezentowali wielobarwne show taneczne, które zachwyci ...

1

„Lato z komarami”- szkolne koło muzyczne z wakacyjnymi pozdrowieniami

„Lato z komarami” — to hit piosenki turystycznej sprzed wielu lat. U nas śpiewa go grupa trzecioklasistów ze szkolnego koła muzycznego, przy okazji życząc wszystkim udanych i pełnych przygód wakacji. I oby jak najmniej było na nich dokuczliwych komarów… https://youtu.be/biQMUha93XM

0

Zakończenie innowacji pedagogicznej klasy III

Dwa lata trwała innowacja pedagogiczna uczniów klasy III pt. „Nasza miejscowość i jej mieszkańcy. Wędrujemy- obserwujemy, rozmawiamy- poznajemy”. Miała ona na celu zwiedzenie wszystkich zakątków naszej małej ojczyzny: Przylaski, Bośnia, Rzeki, Zadworze, Folusze, Pasternik, Duża Strona i Centrum. Był ...

0

Bezpieczne wakacje- spotkanie z policją

Policjanci z posterunku w Dydni, którzy 16 czerwca odwiedzili naszą szkołę, jak co roku przypomnieli uczniom jak bezpiecznie spędzić wakacje. Policjanci wygłosili ważną pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz pouczyli dzieci, jak należy zachowywać się w czasie letniego wypoczynku w ...

0
1 2 3 następna ostatnia