1 2 3 następna ostatnia


Zespół Szkół w Niebocku

Zespół Szkół w Niebocku

Ciągle Pomagamy! „Serduszko nakrętkowe” zapełnione po raz czwarty!

„Lecz ludzi dobrej woli jest więcej I mocno wierzę w to, że ten świat Nie zginie nigdy dzięki nim.” O czyniących dobro, do których należy nasza szkolna społeczność w łączności z lokalnym środowiskiem, należy mówić nieustannie, ponieważ stale potrzebujemy przykładów ludzi, dla których dbałość ...

2

Podziękowanie dla całej społeczności szkolnej za udział w akcji „Pomoc dla Dziecięcego Hospicjum”

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Akcja „Pomoc dla Dzieci z Podkarpackiego Hospicjum” pod tegorocznym hasłem: „Gdziekolwiek jesteś – w świat ślij promienie dobra”, została zakończona, a zebrane dary przewiezione do miejsca docelowego. Fundacja „Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci”Nasi uczn ...

2

„Nasz Święty Mikołaj ma takie zwyczaje, że wszystkim dzieciakom moc radości daje….”

W naszym przedszkolu już można poczuć świąteczny nastrój. Zawieszone zostały dekoracje zimowe, w salach rozbłysły światełka, a w tle można usłyszeć muzykę świąteczną. W takiej atmosferze nasze dzieci oczekiwały na bardzo ważnego gościa czyli Świętego Mikołaja, który odwiedza nasze przedszkole każd ...

0

Uczniowie klasy V w „Wirtualnym Biegu Mikołajkowym dla Stasia”

Staś Sułkowski to chłopiec z Limanowej, który ma uszkodzone kolanka i stawy większe w wyniku sepsy noworodkowej. Przez wiele lat chłopiec używał ortez i aparatów na nóżki. Koszt był ogromny ok 10–40 tyś. za parę, które wymieniane były średnio co roku. Dwa lata temu Staś przeszedł kosztowną operację ...

1

Podziękowania za wsparcie „serduszkowej” akcji charytatywnej!

To jest niesamowite, że znów, w tak krótkim czasie, „nasze szkolne serduszko” zostało napełnione nakrętkami. Świadczyć to może tylko o dobrych sercach, które potrafią pochylić się nad potrzebującymi pomocy. Za wrażliwe dusze, które nakłaniają do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliw ...

0

Dzień bajek i baśni

Obchodzony 5 listopada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek zaowocował w naszej szkole pięknymi pracami plastycznymi wykonanymi przez uczniów klasy II i III. Największą popularnością cieszyła się wśród dzieci postać Królowej Śniegu ze względu na zbiegające się w tym czasie wspólne omawianie lektury ...

0

Witamy nowych członków SKO!!!

Kolejne osoby dołączyły do Szkolnej Kasy Oszczędności. To oni zaczynają swoją przygodę z oszczędzaniem . Życzymy im wytrwałości w oszczędzaniu :)

1

102. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

https://www.youtube.com/watch?v=WuOmS_l7xUM https://www.youtube.com/watch?v=h0inYu9bA4c&feature=emb_logo

1

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia!

Obiecaliśmy Oli, że zbieranie nakrętek na cele rehabilitacyjne dla niej będzie kontynuowane i bardzo szybko wywiązaliśmy się z danego słowa. Wystarczył zaledwie tydzień, aby serduszko znów zapełniło się „po brzegi”. Rodzice Oli mogli z radością odebrać zawartość, a my odczuć, że naprawdę jesteśmy po ...

0

POZNAJ   MOC   OSZCZĘDZANIA  W   SKO

Szkolne Kasy Oszczędności to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej. Od pokoleń zachęcamy najmłodszych do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu finansów.Dzięki udziałowi w programie dziecko: nauczy się dysponować swoimi pieniędzmi i świadomie oszczędzać, zdobędzie wiedzę n ...

1
1 2 3 następna ostatnia