11.03.2019

Podwójny sukces naszej uczennicy

img

Nieczęsto zdarza się, ze jeden uczeń w tym samym dniu uczestniczy w dwóch jakże różnych od siebie konkursach. Taka sytuacja miała miejsce we czwartek 07.03.2019r. Nasza uczennica -  Amelia Żak - brała udział w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym "Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego" na etapie dekanalnym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Jabłonce, a następnie udała się do Szkoły Podstawowej w Brzozowie, gdzie odbył się III Powiatowy Konkurs Matematyczny "SOWA" dla uczniów klas szóstych.

Na uwagę zasługuje fakt, że Amelia była nie tylko uczestnikiem obu konkursów, ale w konkursie biblijnym zostaa laureatem, zajmując I miejsce na 30 uczestników. W konkursie matematycznym zaś zajęła II miejsce na 24 uczestników, tracąc tylko 1 punkt do zwycięzcy.

Ponadto w konkursie biblijnym brało udział jeszcze dwóch uczniów naszej szkoły. Jeden z nich - Kacper Kopiczak - uczeń klasy VII zajął premiowane III miejsce.

Zarówno Amelia, jak i Kacper będą reprezentować naszą szkołę w finale diecezjalnym, który odbędzie sie w maju w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w wielu konkursach.

img

 

img

img

img

3
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 0
  • 1
Komentarze