06.02.2023

Otwarcie hali widowiskowo-sportowej

Dzień 15 stycznia 2023 roku był dla naszej szkolnej społeczności dniem niezwykłym. O godzinie 13.00 rozpoczęła się ważna uroczystość — otwarcie i poświęcenie hali widowiskowo — sportowej.Spotkanie rozpoczęło się od występu Gminnej Orkiestry Dętej wspartej siłami Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Avanti” pod batutą Pana Grzegorza Maliwieckiego, Przebieg całej uroczystości uatrakcyjniły występy uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas najmłodszych zaprezentowali energetyczną piosenkę pt. „Ruch” oraz taniec „Fly”. Uczniowie klasy IV zachęcali do wytrwałych ćwiczeń i nie zapominania o uśmiechu, wykonując piosenkę pt. „Prosimy Was o uśmiech”. A starsi uczniowie przedstawili krótki pokaz gimnastyczny. Pięknie zaprezentował się Młodzieżowy Zespół Pieśni Tańca Kalina, który rozpoczął uroczystość dostojnym Polonezem. W dalszej części uczestnicy spotkania mogli podziwiać tancerzy w ekspresyjnym tańcu żywieckim. Pięknie zaprezentowała się także młodsza grupa Kaliny, która wykonała tańce lasowiackie.

imgimgimgimgimgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 10
  • 1